Ulica Krakowska - Remont

Rada Osiedla Lipnik organizuje spotkanie z przedstawicielami Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej oraz Urzędu Miejskiego. Tematem spotkania będzie przebudowa z ulicy Krakowskiej.

5 kwietnia podpisano umowę na dofinansowanie inwestycji przebudowy DK 52 w Bielsku-Białej. Inwestycja rozbudowy ulic Krakowskiej i Żywieckiej otrzymała dofinansowanie w kwocie ponad 126 mln zł (wartość projektu to ok. 151 mln zł). Inwestycja złożona jest z dwóch przedsięwzięć, które obejmują rozbudowę ul. Krakowskiej na odcinku od ulicy Lwowskiej do granicy miasta oraz rozbudowę ulicy Żywieckiej.

Dla lipniczan to bardzo dobra wiadomość, ale i trudne czasy objazdów i korków. Dlatego RO zaprasza w dniu 20.04 o godz. 18:30 na spotkanie MZD i przedstawicieli urzędu miasta z mieszkańcami, kiedy to dowiemy się jak będzie przebiegał remont oraz jak zorganizowany będzie ruch objazdowy. Warto, aby w spotkaniu udział wzięli szczególnie mieszkańcy ulicy Krakowskiej i Polnej wraz z przyległymi ulicami – informuje Rada Osiedla Lipnik.

Informacja pochodzi ze strony: http://wiadomosci.bielsko.info/13373-przebudowa-ulicy-krakowskiej-rada-osiedla-lipnik-zaprasza-na-spotkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!