Większość remontów domów bądź mieszkań jest obsługiwana przez generalnego wykonawcę lub firmę remontową. Generalny wykonawca może być nazywany konstruktorem, fachowcem, wykonawcą remontu, itp. ale to, co sprawia, że jest on „generalnym” wykonawcą jest to fakt, że zawiera umowę z właścicielem, w której obiecuje zakończyć projekt i bierze pełną odpowiedzialność za wykonywanie pracy. W ogóle kupuje materiały, wynajmuje rzemieślników i zatrudnia podwykonawców, aby wykonać prace – jeśli to konieczne.

Wybierz fachowca starannie!

Żadna inna decyzja nie będzie miała większego wpływu na sukces lub niepowodzenie projektu. Wielkie plany, umowy i dokumenty budowlane nie mogą się ziścić jeśli zajmie się nimi ktoś, kto nie posiada umiejętności i brak mu uczciwości. Znajdź kogoś, komu można zaufać i przy kim będziesz czuć się komfortowo. Jeśli musisz zapłacić trochę więcej za dodatkową osobę, albo aby wynająć właściwą osobę – nie pożałujesz tego. Całe szczęście, jeśli remont domu bądź mieszkania ma się odbyć w Bielsku bądź okolicy – nie brakuje tutaj godnych zaufania fachowców.

Kogo możemy polecić? Kto oprócz czysto budowlanej roboty ma pomysł na ciekawe aranżacje? Kto nie boi się podjąć wyzwania – bez względu na to czy chodzi o remont kuchni, łazienki czy całego domu? Oto nasz mały ranking.

1. Darmat. Usługi remontowo – budowlane. Dudek D.
2. BB INVEST Przemysław Oślak
3. Firma ogólnobudowlana Solidny-Dom
4. Usługi Budowlane Bielsko Biała RemBud
5. Complexbud Tomasz Matuszewski
6. USŁUGI BUDOWLANE Piotr Białojański
7. Green Line Polska-Rafał Mazur
8. Talik Krzysztof. Usługi remontowo – budowlane
9. Rzeźniczak Tomasz. Usługi remontowo – budowlane, wykończenia wnętrz
10. Rzeźniczak Tomasz. Usługi remontowo – budowlane, wykończenia wnętrz

Dlaczego właśnie Ci fachowcy?

dysze do malowania gracoMacie tutaj do czynienia z fachowcami zajmującymi się renowacją i remontami mieszkań i domów z siedzibą w Bielsku-Białej. Zapewniają kompleksową realizację prac renowacyjnych, w tym remontują kuchnie, łazienki, wykończenie podpiwniczone. Do ich usług nalezą pełne przebudowy wnętrz i na zewnątrz, renowacje handlowe i wiele więcej – mogą nawet zainstalować kabiny prysznicowe – Novosan. Na każdą swoją pracę oferują pełną gwarancję aby nie tylko pokazać, jak bardzo dbają o to, by zrobić je jak najlepiej, ale też aby udowodnić, że są naprawdę zaangażowani w trwałą jakość wykonywanej pracy.

Niezależnie od tego, czy Twój projekt jest komercyjny czy mieszkalny, zdobycie zaufania jest priorytetem tych fachowców, ponieważ nie będą zadowoleni z wykonanej pracy, dopóki Ty sam nie będziesz.

Wszyscy wymienieni w rankingu fachowcy posiadają doświadczenie i wiedzę potrzebną, a wręcz niezbędną do każdego projektu remontowego. Niezależnie od tego, czy jest to kuchnia, łazienka, piwnica czy zewnętrzne tarasy i ogrodzenia, są dobrze zorganizowanymi i wykwalifikowanymi profesjonalistami. Wielu z nich może przedłożyć certyfikować – dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że będą wykonywać wysoką jakość swoich prac, aby kontynuować budowanie ich wspaniałej reputacji.

1 thought on “Remont domu/mieszkania – przeczytaj nasz ranking fachowców w Bielsku-Białej zanim podejmiesz decyzję

  1. Miałem okazję zlecić firmie Complexbud Tomasz Matuszewski z Pisarzowic usługi budowlane i to był mój największy błąd. Pracownicy leniwi i codziennie po spożyciu alkoholu. Jakość prac tragiczna brak pionów i poziomów. Prace wykonywane niezgodnie ze sztuką budowlaną, o pionach i poziomach można zapomnieć wszystko krzywe. Naciąganie podczas pracy na wyższe kwoty niż umówione. Całkowity brak profesjonalizmu ludzie z łapanki. Musiałem podziękować za pracę i szukać innej firmy. Odradzam kompletnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!