Organizowanie konferencji to odpowiedzialne zadanie. Miejsc, w których można ją zorganizować jest całkiem sporo. W samej Warszawie jest ich aż ponad czterysta.

Najważniejsze aby sala była odpowiednia do Waszych wymagań i spotkania, które będziecie organizować. Pełnie zestawienie sal konferencyjnych w województwie mazowieckim znajdziecie tu – http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/.

Poniżej przedstawię trzy wyjątkowe miejsce na zorganizowanie konferencji, które na pewno zostaną zapamiętane przez uczestników.

 • Hotel Gromada Centrum Warszawa
 • Lokalizacja: Pl. Powstańców Warszawy 2
 • Kontakt: 22 58 29 100

Hotel Gromada Centrum Warszawa to idealne miejsce na organizację spotkania biznesowego lub dużego eventu dla pracowników.

Hotel posiada aż pięć klimatyzowanych sal, a trzy największe sale mają możliwość łączenia w jedną. Sale konferencyjne znajdują się na parterze, mają dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia oraz bezprzewodowy Internet.

Sale wyposażone są w sprzęt konferencyjny, między innymi w komputer przenośny, projektor multimedialny czy ekran. Jest także doskonały system nagłośnieniowy.

Na specjalne życzenie gości jest możliwość udostępnienia patio, oraz zorganizowanie wystroju, aranżacji i oświetlenia.

Co ważne w hotelu jest parking podziemny, a w okolicy jest dostępny także parking miejski.

 • Hotel Bellotto
 • Lokalizacja: ul. Senatorska 13/15,
 • Kontakt: 22 829 64 44,
 • 606 367 368

W Hotelu Bellotto jest aż siedem sal konferencyjnych o łącznej powierzchni siedmiuset metrów kwadratowych. Sale konferencyjne mieszczą do trzystu osób i co jest Istotnym faktem – wszystkie  są połączone więc można wynająć zarówno całą dostępną przestrzeń konferencyjną, jak i część.

Sale różnią się między sobą nie tylko powierzchnią, ale i atmosferą, jaka w nich panuje.

Jeżeli zależy nam na nietuzinkowym wyglądzie warto wybrać tę salę, która najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom.

W hotelu dostępny jest pyszny catering, a wśród usług które można sobie dodatkowo zażyczyć jest na przykład organizacja imprezy od podstaw. Wszystkie sale konferencyjne mają niezbędny do konferencji sprzęt.

Jeżeli szukacie innego miejsca to link do wszystkich sal konferencyjnych znajdziecie tutaj http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/ można je tam wyszukiwać według różnych kryteriów. A teraz już ostatnie i najbardziej wyjątkowe miejsce na konferencję.

 • Teatr Sabat
 • Lokalizacja: ul. Foksal 16,
 • Kontakt: 22 826 23 55,
 • 602 459 359

Taki teatr to dopiero idealne miejsce na zorganizowanie konferencji!

Teatr Sabat to jedyny teatr muzyczno-rewiowy, który został stworzony  na wzór przedwojennych warszawskich teatrów rewiowych.

Budynek teatru to nie tylko piękna scena ale także eleganckie foyer z barem i przede wszystkim scena połączona z salą widowiskową, stolikami, lożami i barem. To miejsce może pomieścić do dwustu pięćdziesięciu osób.

Teatr jest wyposażony w niezbędny sprzęt multimedialny oraz w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie wraz z obsługą.

Na konferencję można sobie zamówić catering wraz z obsługą kelnerską, a także spektakl, ciepłą kolację wraz z pianistą czy tort z logo firmy.

Oferta skierowana dla organizatorów jest bogata i naprawdę jest w czym wybierać.

W obiekcie jest szatnia oraz ochrona.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!