Gemini-Park-Bielsko-Biala-pozyskuje-nowych-najemcow_articleimagePo raz pierwszy w naszym Centrum swoją drużynę zaprezentuje Bialski Klub Sportowy Aluprof.  Prezentacja zawodniczek na sezon 2014/2015 przyniesie wiele emocji, a atrakcji na pewno nie zabraknie.

Wydarzenie odbędzie się w środę 15 października. Prezentację uświetnią swoją obecnością prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult oraz prezes klubu, kadra trenerska i oczywiście zawodniczki. Podczas spotkania będzie można porozmawiać ze sportowcami, zrobić sobie zdjęcie czy zdobyć autograf, a także zaopatrzyć się w klubowe gadżety. Prezentacja rozpocznie się o godzinie 18.00.
Ale to nie koniec atrakcji przewidzianych w tym dniu! W środę prezentację siatkarek uświetni specjalnie przygotowany na tę okazję  koncert grupy Django’s Trip.
Prezentacja BKS Aluprof odbędzie się przed pierwszym ligowym spotkaniem bielskich siatkarek w Bielsku-Białej, które zaplanowane jest na 18 października (sobota) na godzinę 19:00, kiedy to rywalem BKS Aluprof będzie AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
Prawdziwych kibiców siatkówki nie może zabraknąć w Gemini Park Bielsko-Biała

Źródło: Gemini Park Bielsko-Biała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!