Red:

Telefon komórkowy jest niezbędny dla każdej firmy, ale wystarczy po prostu pomyśleć, jak bardzo wygodniej byłoby mieć tę technologię na nadgarstku, przez cały czas. Inteligentne zegarki sprawią, że utrzymanie i pozostawanie w kontakcie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. O smart zegarkach w biznesie porozmawiamy z kapitalnym przykładem światłego przedsiębiorcy XXI wieku, pochodzącym z Bielska-Białej: panem Adamem Suchoniem. Panie Adamie – skąd smart watch w biznesie?

P.Suchoń:
W miarę postępów w erze cyfrowej, różne tryby technologii odgrywają coraz większą rolę. I jak to już ustaliliśmy – nie tylko w naszym codziennym życiu ale i w ramach prowadzenia biznesu. Jednym z ostatnich ruchów naprzód jest właśnie rosnąca popularność urządzeń do noszenia tzw. smart zegarków. Dążąc do coraz bardziej zintegrowanych technologii, należy wziąć pod uwagę potencjalne korzyści, jakie te urządzenia mogą dostarczyć każdemu biznesmenowi w miejscu pracy.

Red:
Jaka funkcja smart zegarków Pana zdaniem najbardziej przydaje simę w biznesie?

P.Suchoń:
Zarządzanie zadaniami. Zdecydowanie. Zdolność do pozostania w granicach czasowych, dotrzymywania terminów, śledzenia spotkań i wszystkich ogólnych aspektów utrzymania harmonogramu jest znacznie ulepszona dzięki wdrożeniu inteligentnego zegarka. Taki smart zegarek daje wszystko, czego jako biznesmen potrzebujesz, aby realizować każdej zadania, a nigdy nie znajduje się dalej niż nadgarstek – trudno więc nie pomyśleć o tak praktycznym użyciu tego urządzenia.

Red:
A jaka funkcja smart zegarków pana najbardziej ujęła osobiście?

P.Suchoń:
Aktualizacje w czasie rzeczywistym, bowiem uświadamia iż dawno minęły czasy, gdy na ważne wiadomości e-mail lub powiadomienia nie można było odpowiedzieć w odpowiednim czasie, bo smartfon był przy ładowarce lub po prostu nie usłyszało się informacji, bo znajdował się głęboko w kieszeni. Chociaż pragnienie natychmiastowych powiadomień może wydawać się kluczowe dla ratowników, policjantów i lekarzy, wartość tych urządzeń i ich korzyści można łatwo ocenić w małym przedsiębiorstwie lub w miejscu pracy. Dzięki pracy z takimi powiadomieniami, żaden biznesmen nie przegapi potencjalnej okazji do awansu lub współpracy.

Red:
A co z kwestiami marketingowymi? Czy tutaj smart zegarek też jest w jakiś sposób przydatny?

P.Suchoń:

Marketing hmm. Moim zdaniem wartość i znaczenie tych urządzeń nie jest tylko dla tych, którzy je noszą, ale także dla tych, którzy mogą znajdować się w ich bezpośrednim otoczeniu. Możliwość zintegrowania możliwości GPS potencjalnych klientów z inteligentnym zegarkiem dzięki powiadomieniom w czasie rzeczywistym może znacznie poprawić ruch w niektórych sklepach stacjonarnych. Mając możliwość powiadomienia przechodniów o promocji, sprzedaży lub specjalnych, w czasie rzeczywistym, implikacje powszechnego używania mają duże znaczenie dla właścicieli małych firm.

Red: Bardzo dziękuję za rozmowę i życzę dalszych sukcesów na terenie serca Podbeskidzia, jak i poza Bielskiem.

P.Suchoń: Również dziękuję.

Wywiad opracowano wspólnie z firmą oferującą markowe Zegarki Skagen Time & More dla biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!