Miłość i pasja do kulturystyki nigdy się nie starzeją. W dążeniu do uzyskania szybszych rezultatów i lepszego działania wzmacniającego, większość sportowców i kulturystów idzie na skróty, stosując sterydy, które są nielegalne i szkodliwe dla zdrowia. Aby ulepszyć ich doświadczenie treningowe, rynek zyskał popularność SARMów, które zapewniają lepsze i bezpieczniejsze podejście do doświadczenia siły i mocy.

W tej recenzji szczegółowo omówimy MK-677. MK-677, znany również jako ibutamoren, jest w rzeczywistości środkiem pobudzającym wydzielanie hormonu wzrostu. Większość ludzi myli MK 677, uznając go za SARM (selektywny modulator receptora androgenowego), ale w rzeczywistości to nie to samo. Czytaj dalej i dowiedz się więcej.

Co to jest MK 677?

MK 677, lepiej znany jako ibutamoren, to związek, który:

• promuje wydzielanie hormonu wzrostu (GH)
• zwiększa insulinopodobny czynnik wzrostu 1 (IGF-1).

MK 677 faktycznie zwiększa poziom hormonu wzrostu, naśladując działanie hormonu greliny i wiążąc się z jednym z receptorów greliny (GHSR) w mózgu. Wyzwolone i aktywowane receptory greliny w mózgu pomagają w stymulowaniu uwalniania hormonu wzrostu z mózgu. W badaniach klinicznych zasugerowano, że ibutamoren ma zauważalny wpływ na apetyt, a naśladując grelinę, MK 677 zwiększa głód. GHSR znajduje się w obszarach naszego mózgu, które są odpowiedzialne za kontrolowanie apetytu, wahania nastroju, pamięć, funkcje poznawcze i biologiczne funkcje organizmu. Mając to na uwadze, można się spodziewać, że MK 677 sklep może również wpływać na te funkcje. Pomaga w zwiększeniu poziomu hormonu wzrostu w taki sposób, że nie wywiera wpływu ani nie zwiększa poziomu innych hormonów, takich jak kortyzol. Hormon kortyzolu nie jest korzystny dla organizmu, ponieważ hamuje układ odpornościowy i zmniejsza gojenie się ran, a także powoduje zaburzenia uczenia się. Podwyższony poziom kortyzolu nie jest korzystny, ponieważ wpływa również na pamięć.

Oprócz promowania wydzielania hormonu wzrostu, Ibutamoren pomaga również w redukcji tkanki tłuszczowej i jednoczesnym zwiększeniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Ponadto wiadomo, że MK 677 poprawia jakość snu oraz zdrowie skóry, włosów i paznokci.

Jak działa MK 677?

Wcześniej wspomnieliśmy, że MK 677 jest środkiem pobudzającym wydzielanie hormonu wzrostu, co oznacza, że ​​zwiększa zdolność organizmu do wytwarzania bardziej naturalnego hormonu wzrostu. W precyzyjny sposób możemy powiedzieć, że faktycznie pobudza organizm w taki sposób, że wytwarza więcej GH (hormonu wzrostu) i IGF-1 (insulinopodobny czynnik wzrostu 1). Aby lepiej zrozumieć IGF-1, można uznać go za mediatora hormonu wzrostu w większości komórek i tkanek mięśniowych. MK 677 działa w organizmie, dzięki czemu hormony wzrostu zostają podniesione do nieco podobnego poziomu, jaki były w okresie nastoletnim. Również nastolatki, które nie zakończyły jeszcze wzrostu, mogą skorzystać z MK 677 w celu uzyskania lekkiego zrywu wzrostu. Należy jednak rozumieć, że MK 677 nie jest tak silny, jak zastrzyki lub terapia hormonu wzrostu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!