Szklany kort na Placu Chrobrego – Squash!

Brak komentarzy

Squash w Bielsku-Białej - Plac ChrobregoWszyscy sympatycy gry jaką jest Squash, będą mogli śledzić na żywo pasjonujące spotkania, które odbędą się w dniach 28 sierpnia do 31 sierpnia 2014 roku w Bielsku-Białej, i to w nie byle jakiej scenerii, bowiem kort zamontowano na płycie Placu Chrobrego (pigall). Sam kort do Squasha już zwraca na siebie uwagę bowiem w całości wykonany jest ze szkła. Posiada również trybunę z miejscami siedzącymi, która pomieści około 100 widzów. Reszta będzie mogła oglądać spotkania stojąc w pozostałych wolnych miejscach placu.

Cała impreza ma na celu przyciągnięcie uwagi mieszkańców Bielska-Białej do tej fantastycznej gry jaką jest Squash – mówi Jacek Solorz, z Bielskiego Klubu Squasha. Do tej pory graliśmy na kortach w starych zakładach włókienniczych, teraz chcemy wyjść na świeże powietrze, pokazać tę grę Bielszczanom – dodaje.

Finałem tego wydarzenia będą niewątpliwie rozgrywki: Polska kontra Reszta Świata, w której to czołowi gracze z Polski zmierzą się z innymi graczami pochodzącymi z innych krajów takich jak Chorwacja, Izrael, Czechy i inne.

Organizatorami tego spotkania są klub Modelarnia, który znany jest  w Bielsku-Białej z wynajmu kortów do gry w Squasha oraz dealer samochodów Ford, Auto-Boss.

Całość atrakcji dodatkowo potęguje fakt, że mecze będą rozgrywane wieczorami po godzinie 19:00 w nocnej atmosferze.

Finał zawodów odbędzie się w sobotę 30 sierpnia po godzinie 21:30.

Zapraszamy wszystkich Bielszczan oraz miłośników Squasha!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!