Potrzebujesz spersonalizowanych kubków do kawy? Nie powinieneś po prostu arbitralnie wybierać czegoś, chcąc nie chcąc! Powinieneś poświęcić więcej czasu i upewnić się, że wybierasz najlepsze niestandardowe kubki z logo do kawy dla swojej firmy.

Według sondażu ponad 65% ludzi ma emocjonalne przywiązanie do swojego ulubionego kubka. Twoja firma może być częścią całej tej miłości, jeśli poświęcisz czas na wybranie naprawdę wyjątkowej filiżanki kawy. Oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać przy wyborze spersonalizowanych kubków. Każdy, kto je otrzyma, poczuje szczęście z każdym łykiem!

Upewnij się, że Twoje niestandardowe kubki są przenośne

Ludzie są zawsze zajęci i w ciągłym ruchu. Mogą nie mieć czasu, aby usiąść i cieszyć się śniadaniem. Mając to na uwadze, najlepszą ekspozycję uzyskasz, drukując swoje logo na przenośnych kubkach podróżnych.

Stal nierdzewna to świetny materiał, ponieważ jest tak wytrzymała i długowieczna. Nie możesz się pomylić z kubkami podróżnymi do mikrofalówki. Twoi klienci będą wdzięczni, że poświęciłeś czas na przemyślenie ich aktywnego stylu życia.

Dostosuj niestandardowy kubek do swojej firmy

Każda firma będzie chciała czegoś innego, jeśli chodzi o niestandardowe kubki. Ostatecznie powinieneś dostosować swoje kubki do swojej branży.

Klasyczne kubki z logo

Trzymaj się klasycznych białych kubków z Twoim logo nadrukowanym z przodu. Twoi klienci będą mogli poczuć retro styl z błyszczącym ceramicznym kubkiem w dłoni.

Kawiarnie lub Bistra

Czy jesteś osobliwą małą kawiarnią lub bistro w centrum miasta? Wybierz urocze kubki, które oddają cały ten malowniczy urok. Wyraźny kształt lub ładny kolor będą natychmiast kojarzone z Twoimi gorącymi latte i pysznymi bułeczkami.

Bary lub browary

Zastanów się nad dodaniem swojego logo do niestandardowych kubków do wina, kufli do piwa z uchwytami lub miedzianych kubków Możesz również sprzedać te kubki jako pamiątki!

Hotele lub ośrodki wypoczynkowe

Niech ludzie pomyślą o raju dzięki wyjątkowym kubkom do kawy w jasnym lub przyciągającym wzrok kolorze. Twoi goście są po to, aby dobrze się bawić, więc Twoje spersonalizowane kubki powinny odzwierciedlać całą tę zabawę i emocje. Trzymaj je na stole!

Możesz pracować w branżach niespożywczych, takich jak bankowość lub edukacja, i nadal reklamować się za pomocą niestandardowych kubków. Bez względu na wszystko, ludzie będą używać twoich kubków przez cały czas, czy to popijając gorącą kawę rano, gorące kakao z dziećmi, czy herbatę przed snem.

Za każdym razem, gdy ktoś wypije łyk ze swojego spersonalizowanego kubka, zobaczy Twoje logo. Upewnij się, że poświęcisz czas na wybór kubków, które będą używane wielokrotnie!

Mądrze używaj koloru

Czy dopiero zaczynasz dostosowywać artykuły promocyjne do swojej firmy? Zasadą nr 1 jest używanie tylko jednego koloru atramentu, jeśli jest to sitodruk, lub znalezienie opcji drukowania w pełnym kolorze. Twój portfel Ci podziękuje, zaufaj nam. Kolor ma znaczenie, jeśli chodzi o Twoje niestandardowe kubki. Chcesz, aby kolory Twojej marki były częścią projektu, czy to w projekcie nadruku, czy na samym kubku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!