Dla Bielszczan jednym z ulubionych miejsc zakupów nie tylko kosmetyków, ale też i innych akcesoriów urodowych czy środków czyszczących jest sieć drogerii Rossmann. Nie dziwi więc nikogo duża ilość oddziałów tej marki. W Bielsku-Białej sklepy Rossmann znajdziemy pod następującymi adresami:

• ul. 11-go Listopada 10, 43-300 Bielsko-Biała
• ul. Cyniarska 4 i 6, 43-300 Bielsko-Biała
• ul. Kolista 23 (Retail Park Karpacka), 43-316 Bielsko-Biała
• ul. Michałowicza 12, 43-300 Bielsko-Biała
• ul. Mostowa 5 (Galeria Sfera), 43-300 Bielsko-Biała
• ul. Sarni Stok 2 (CH Sarni Stok), 43-300 Bielsko-Biała
• ul. Warszawska 180, 43-300 Bielsko-Biała
• ul. Leszczyńska 20 (Gemini Park), 43-300 Bielsko-Biała

Jak widać – właściwie każdy mieszkaniec stolicy Podbeskidzia ma niedaleko po kosmetyki tej sieci. A po jakie marki sięgamy najchętniej? Oto krótkie zestawienie tych najpopularniejszych!

Garnier

Założona w 1904 roku w mieście Blois (środkowa Francja) Garnier to marka oferująca szeroką gamę produktów kosmetycznych za pośrednictwem znanych na całym świecie marek- córek.
To pionier w domowej koloryzacji włosów od 1960 roku – z serią Belle Color, która jest nadal bardzo popularna. Garnier nigdy nie przestał wprowadzać innowacji i rozszerzyć na całym świecie kolejne wspaniałe kosmetyki. Poza tym Garnier to prawdziwy specjalista od pielęgnacji skóry, Garnier oferuje również szeroki wybór produktów, od pielęgnacji twarzy do pielęgnacji słońcem.

Scholl

Scholl koncentruje się na innowacjach wprowadzanych dla konsumentów i ma 100-letnie doświadczenie w szukaniu nowych sposobów na lepsze życie dla nich. To dziedzictwo zachowuje tę samą pasję i cel: poprawę zdrowia konsumentów, komfortu i dobrego samopoczucia.
W Rossmannie można przebierać w szerokiej gamie produktów firmy Scholl dedykowanych głównie pielęgnacji stóp.

Fairy

Od 1898 roku Fairy wypełniają zlewy i kuchnię swoimi solidnymi produktami. Nawet teraz, w 2017 roku, Fairy jest nadal ulubieńcem wśród płynów do mycia naczyń dla setek tysięcy rodzin na całym świecie – w tym także i Bielszczan. Dziś nazwa obejmuje całe mnóstwo produktów, które są znane ze swojej łagodności, długowieczności i wartości, a wiele z nich właśnie oferuje sieć drogerii Rossmann.

Pantene

Pantene stara się pomagać kobietom na całym świecie w osiągnięciu silnymi i błyszczących włosów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz oraz co chwilę uruchamia nową kampanię w celu podkreślenia wysokich standardów, jakie oferuje w swoich kosmetykach. Początkowo uruchomiona lokalnie firma – dzisiaj promowana jest na całym świecie.

Schwarzkopf

Od swoich korzeni w holenderskiej aptece Hansa Schwarzkopfa ponad 100 lat marka udowadnia po dziś dzień, że rozumie piękno włosów i troskę o ich pielęgnację środka. Zawsze patrzy w przyszłość, dlatego ich wizja wyznacza tempo na rynku. Dzisiaj ich innowacyjne produkty można znaleźć w salonach i sklepach na każdym kontynencie.

Poza tym Rossmann niemalże cały czas dba o szereg promocji – wystarczy wejść na www.znajdzpromocje.pl by być z nimi na bieżąco i zrobić zakupy w jednej z ulubionych bielskich drogerii.

1 thought on “Top Marki w bielskim Rossmannie. Poznaj je i wybierz się na zakupy!

  1. Też kupowałam w Rossmannie wiele kosmetyków i suplementów ale odkąd zakupy w sklepach online stały się jeszcze bardziej przychylne klientom to zdecydowanie bardziej jestem skłonna kupować w sieci. Ostatnio trafiam na sklep iherb z USA. Porównując ceny za oceanem mamy zdecydowanie taniej niż u nas a dostęp do produktów z całego świata jest o niebo większy. Z podatkami tez nie ma problemu. Dla zainteresowanych podam nawet stronkę z informacjami na ten temat iherb cło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!