Wśród topowych prezentów można znaleźć zarówno te praktyczne jak i nietuzinkowe podarunki. Wśród praktycznych prezentów znajdują się książki. Obecnie, rynek książkowy przechodzi ,,renesans” i coraz więcej powstaje interesujących powieści.

W ramach prezentu bardzo dobrze sprawdzają się bestsellery, nowości i powieści kryminalne. Takie prezenty dobrze sprawdzą się zarówno pod choinką jak i także na urodziny. Innym, również ciekawym pomysłem może być podarowanie biletu do kina, do teatru, na musical. Jest to prezent, który z pewnością zaspokoi osoby lubujące się w kulturze i sztuce. Wśród praktycznych prezentów znajdują się również gadżety i akcesoria. Ciekawym gadżetem, który sprawdzi się również w praktyce, jest z pewnością zakładka do książki. Obecnie można znaleźć bardzo wiele zakładek, mogą być one filcowe, materiałowe, plastikowe albo nawet i magnetyczne. Te ostatnie cieszą się największą popularnością w ostatnim czasie, występują w wielu modelach, wzorach oraz kolorach.

Szkło grawerowane na prezent
druk opakowań na winoBardzo popularną techniką jest obecnie grawerowanie. Dzięki niemu można bez żadnego problemu wprowadzić datę, życzenia lub inicjały na przykład na szkło, na statuetkę, kieliszek czy podstawkę. Taki prezent na pewno posłuży jako domowa ozdoba. Tego typu prezent wręcza się często z okazji szczególnych uroczystości, np. urodzin, chrzcin, Pierwszej Komunii Świętej czy też z okazji ślubu małżonków.

Grawerowanie może być również techniką użytą na breloczkach lub innych metalowych elementach. Breloczki można przypiąć do kluczy, do torebki czy też do kosmetyczki. Grawerowanie daje w tym momencie bardzo szeroki wachlarz możliwości, w ramach którego można uzyskać napis bądź grafikę. Do typowych prezentów z dedykacją można również zaliczyć efektowne oraz bardzo eleganckie ręczniki z wyhaftowanymi napisami. Są one wręczane często z okazji ślubu lub chrztu.

Oryginalne prezenty o niestandardowym charakterze

Dobrym pomysłem jest zakup oryginalnego prezentu, który wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej. Ciekawe – i co najważniejsze – niesztampowe prezenty możemy znaleźć na stronie http://www.ministerstwogadzetow.com/prezenty/prezent-dla-niego.html – w asortymencie dostępne są nie tylko prezenty i gadżety dla mężczyzn, ale również dla kobiet i dzieci.

Do najpopularniejszych a zarazem niebanalnych i nietuzinkowych prezentów można również zaliczyć bilety wstępu na strzelnicę, na skok ze spadochronu lub z tandemu. Z pewnością są to prezenty dla odważnych osób, lubiących ryzyko i życie ,,pełną piersią”. Vouchery takie zazwyczaj mają kilkumiesięczną ważność, więc bez problemu osoba obdarowana nimi będzie mogła ustalić dogodny termin, aby zrealizować to marzenie. Do takich prezentów zaliczany jest również lot paralotnią albo balonem. Pomysłów na prezenty jest wiele, w tym aspekcie największym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Świetną sprawą jest również podarowanie własnoręcznie wykonanego przez siebie prezentu. Może to być zakładka do książki, filcowy tulipan, podkładki pod kubek, uszyty szalik czy rękawiczki. Prezent ofiarowany z serca na pewno będzie doceniony przez drugą osobę. Zarówno świetna książka w formie papierowej lub słuchanej, grawerowany brelok, własnoręcznie wykonany prezent metodą “hand made” czy też lot paralotnią, mogą stanowić świetne i przede wszystkim niebanalne prezenty.

Polecamy:
Najlepsze prezenty dla przyjaciółki

3 thoughts on “Topowe prezenty na każdą okazję

  1. Jeśli szukacie fajnych, nowoczesnych, designerskich torebek damskich, warto dobrze poszukać, zamiast zadowalać się tanią chińszczyzną czy tym, co oferują nam sieciówki w galeriach. Gorąco zapraszam do strony z torebkami damskimi, gdzie można znaleźć całe mnóstwo efektownych, stylowych i modnych torebek w różnych wzorach, modelach, kolorach oraz dla różnych pań. Dzięki temu każda kupująca może mieć pewność, że ze sklepu wyjdzie z co najmniej jedną piękną torebką. Ja wyszłam z kilkoma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!