Transport międzynarodowy w kontekście wyjazdów z Bielsko-Białej

2 komentarze

Gdy po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej otworzyły się dla naszych rodaków granice i zaczęli oni częściej wyjeżdżać w poszukiwaniu pracy poza terytorium kraju, pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na transport osobowy do takich destynacji jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja czy Austria, ponieważ właśnie tam najczęściej wyjeżdżało się w poszukiwaniu lepszego życia.

TRANS-expres – firma z długoletnią tradycją

Jedną z firm świadczą usługi w zakresie międzynarodowego transportu drogowego jest TRANS-expres. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu przez 25 lat istnienia firmy na rynku, w zakresie licencjonowanych, międzynarodowych przewozów pasażerskich, zapewniają oni bezpieczny przewóz osób.

Firma TRANS-expres zajmuje się regularnymi i okazjonalnymi przewozami osób do 6 krajów Unii Europejskiej. Ich flotą można dostać się do:

 1. Niemiec,
 2. Holandii,
 3. Belgii,
 4. Francji,
 5. Austrii,
 6. Luxemburga.

Trasa Bielsko-Biała – Austria – Niemcy 

Dzięki utworzonej regularnej, codziennej linii z miejscowością Bielsko-Biała, jest możliwość wygodnego podróżowania do:

 1. Niemiec – tutaj busy i autokary docierają niemal do wszystkich większych miast niemieckich m.in.: Monachium, Stuttgart, Frankfurt, Dortmund, Kolonia, Bonn, Bremen, Magdenburg, Hannover, Lipsk, Hamburg, Drezno).

Bardzo istotną informacją przy wyborze przejazdu relacji Polska – Niemcy jest fakt, że firma realizuje również transport pod wskazany przez klienta adres na terenie Niemiec. Do tego kraju codziennie realizowane są przewozy okazjonalne oraz regularne.

2.Austrii – tutaj busy dojeżdżają do większych miast m.in.: Linz, Salzburg, Wels oraz Wiedeń.

Codzienne kursy na linii Bielsko-Biała – Austria – Niemcy umożliwiają wybór dogodnej daty wyjazdu oraz powrotu z wybranego miejsca.

TRANS-expres – bezpieczeństwo i nowoczesność

busy Polska AngliaWszystkie trasy obsługiwane są przez nowoczesną, bezpieczną flotę autobusów oraz busów, dzięki czemu każda podróż z Trans-expres jest wyjątkowo wygodna. Flota firmy zapewnia komfort podróżowania dzięki:

 1. dużej ilości miejsca na nogi,
 2. fotelom z funkcją spania,
 3. gniazdkom USB zapewniającym stały dostęp do energii,
 4. klimatyzacji i  ogrzewaniu,
 5. dużej przestrzeni bagażowej.

Doświadczeni kierowcy zapewnią ponadto możliwie szybkie dotarcie do celu podróży z zachowaniem wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa dla pasażerów.

Wszelkie informacje na temat wybranych połączeń, dostępności biletów oraz rozkładów jazdy można znaleźć na stronie: https://www.trans-expres.pl.

Komentarze dla wpisu “Transport międzynarodowy w kontekście wyjazdów z Bielsko-Białej”

 1. Sprawdzona firma transportowa to niemalże gwarancja udanego wyjazdu. Zawsze ktoś może powiedzieć, że są czynniki losowe i tu pełna zgoda. Natomiast pewny kierowca i sprawdzony sprzęt to podstawy udanego wyjazdu zagranicznego jak i krajowego. Firma znajomego to dobry przykład sprawnie działającego przedsiębiorstwa transportowego, któe szczerze mogę polecić: http://www.autokary-podolec.pl/

 2. Gdzie znajdę dobre i niedrogie busy z Holandii do Polski (http://bus-holandia.pl), które jeżdżą często i można zarezerwować bilety nawet na ostatnią chwilę? Jest w ogóle taka możliwość? Pracuję w Holandii i szukam dobrego transportu. W tę stronę jechałem z bardzo kiepską firmą, z której usług jestem kompletnie niezadowolony, dlatego teraz ani myślę korzystać z tego samego przewoźnika. Może polecicie mi jakieś przewozy busem, z których korzystaliście i jesteście pewni wysokiej jakości usług? Nie mam pojęcia, gdzie szukać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!