Moc ziół dla Twoich włosów – czas ją odkryć!

Brak komentarzy

Chociaż przerzedzenie włosów jest często wynikiem genetyki, może być również spowodowane przez te wszystkie gorące narzędzia i ostre chemikalia, którym poddajesz swoją fryzurę. Eksperci twierdzą, że aby odwrócić ten negatywny efekt, należy postępować naturalnie! Tutaj ujawniamy najlepsze tanie, organiczne produkty, które dermatolodzy przysięgają na natychmiastowe grubsze włosy. Natomiast, jeśli chcesz poznać więcej ziół na porost włosów, koniecznie zajrzyj tutaj: https://vesmed.pl/ziola-na-porost-wlosow/.

Długie, soczyste pukle to coś, do czego wielu dąży. I prawdopodobnie próbowałaś wszystkiego pod słońcem, aby je osiągnąć. Być może jest jedna rzecz, której nie brałeś pod uwagę, a mianowicie moc ziół. Zioła mogą być używane nie tylko do gotowania. W rzeczywistości istnieje wiele ziół, które wspomagają wzrost włosów. Czytaj poniżej, aby odkryć plejadę ziół do włosów, które zapewnią Ci włosy Twoich marzeń!

Aloes

Do tej pory wszyscy wiemy, jak magiczny jest aloes. Roślina ta działa cuda, lecząc wszelkie skaleczenia, zadrapania lub oparzenia w dowolnym miejscu na naszym ciele. Ale nie wiedziałeś, że promuje również wzrost włosów poprzez zwiększenie krążenia krwi w skórze głowy. Kiedy Twoja skóra głowy jest stymulowana, nowe mieszki włosowe mogą się rozwijać.

Skrzyp polny

Skrzyp polny jest powszechnym składnikiem wielu produktów do włosów, więc używanie go do pobudzania wzrostu włosów jest oczywiste. Jego właściwości przeciwutleniające pozwalają wzmocnić twoje pasemka. Możesz wziąć go jako suplement lub znaleźć produkt, który wymienia go jako składnik. Skrzyp polny można nawet spożywać jako herbatę.

Hibiskus

Hibiskus to znacznie więcej niż wspaniały kwiat. Zawiera aminokwasy i witaminę C, która dostarcza włosom składników odżywczych potrzebnych do długiego i soczystego wzrostu. Możesz dodać płatki do swojego szamponu lub odżywki lub możesz stworzyć wiele różnych masek zawierających tę roślinę.

Zielona herbata

Zielona herbata oferuje wiele korzyści, ale możesz być zainteresowany tym, że niektóre z tych korzyści mogą nawet pomóc twoim włosom. Ponieważ zawiera przeciwutleniacze, może wzmocnić twoje pukle. Zielona herbata może być używana jako płukanka do włosów, aby oczyścić skórę głowy z łupieżu, który hamuje wzrost włosów.

Lawenda

Uwielbiamy zapach lawendy, więc ucieszyliśmy się, gdy dowiedzieliśmy się, że to kolejne zioło wspomagające wzrost włosów. Jest pełne właściwości antybakteryjnych, które pomagają usunąć wszystko ze skóry głowy. Kiedy twoja skóra głowy jest czysta, twoje włosy mogą się rozwijać. Najpopularniejszym sposobem użycia jest olej, więc zaopatrz się w niego już teraz.

Żeń-szeń

Jeśli jesteś już fanem herbaty z żeń-szenia, pokochasz to zioło jeszcze bardziej. Istnieje na to ważne naukowe wyjaśnienie, ale określimy to w bardziej zrozumiały sposób. Zasadniczo zawiera coś znanego jako saponiny, które pobudzają wzrost włosów.

Rozmaryn

Rozmaryn stanowi doskonały dodatek do niemal każdego dania. Ale czy wiesz, że jest to również niesamowite dla twoich włosów? Zioło to nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale także zapobiega przedwczesnemu siwieniu włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!