Kradzież piwa na stacji BPNoc, 8 września 2014 roku. Stacja benzynowa British Petroleum (BP) na ul. Lwowskiej. Młody mężczyzna wkracza do budynku i wykorzystując nieuwagę obsługi stacji oraz ich zaangażowanie w obsługę klientów przy kasie, dokonuje kradzieży… puszki piwa, po czym, ze skradzionym przedmiotem udaje się w niezidentyfikowanym kierunku.

8 Września, godzina 2:05, budynek Straży Miejskiej w Bielsku-Białej. Dyżurny, pełniący tej nocy dyżur nomen omen, otrzymuje zgłoszenie o popełnionym wykroczeniu. Patrole w całym Bielsku-Białej urządzają poszukiwania sprawcy kradzieży puszki piwa. Sprawa była w miarę łatwa, bowiem Strażnicy Miejscy doskonale znali jego wygląd, gdyż kamera na stacji paliw zarejestrowała złodzieja na gorącym uczynku.

W bardzo krótkim czasie, dzięki wsparciu monitoringu miejskiego, sprawca został ujęty przez patrol Straży Miejskiej. Podczas wykonywania czynności służbowych jak twierdzi Straż Miejska, mężczyzna przyznał się do wszystkiego. Do kradzieży piwa również.

Mężczyzna otrzymał mandat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!