Szukasz klamek? Powodów szukania nowych klamek może być sporo – być może urządzasz swój dom od podstaw i chcesz wstawić nowe drzwi i klamki do nich. Może też jesteś projektantem, który pracuje nad wieloma wnętrzami i potrzebuje klamek o standardowym wyglądzie, ale i o wysokiej jakości – we wszystkich projektach komercyjnych lub mieszkaniowych. Możesz też być właścicielem domu, który po prostu szuka idealnych klamek pasujących do drzwi, dla zwiększenia ich piękna i funkcjonalności.

Nowoczesne klamki do drzwi

Niezależnie od powodu, klamki do drzwi nie są przedmiotami, które kupujemy regularnie, więc warto poświęcić czas na rozważenie kilku wskazówek od profesjonalistów, na temat tego jak wybrać odpowiedni projekt i dopasować klamki do drzwi. Bez względu na to, czy mają to być klamki innowacyjne, czy tradycyjne -jeśli chcesz dobrać właściwe klamki do drzwi, czytaj dalej – dowiesz się, od czego zacząć poszukiwania oraz gdzie w Bielsku-Białej można takie klamki znaleźć.

Od czego zacząć

Jednym z najczęstszych nieporozumień jest to, że w momencie gdy kupujemy drzwi są one fabrycznie wyposażone w klamki, zawiasy i zatrzaski. Nie można się tym zadowalać, ale przy zakupie drzwi trzeba również kupić wszystkie te przedmioty, aby spersonalizować wygląd całego osprzętu. Inspiracji w tym temacie można szukać tutaj: https://klamki-bartex.pl.

Współczesna klamka – jak znaleźć tą idealną

Przeglądając powyższą stronę, oferty innych sklepów w sieci czy też lokalnych dostawców klamek w Bielsku (w tym m.in. tych, których wymienimy poniżej) znajdziesz całą gamę uchwytów, które mogą pasować do twojej nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej. Ale skąd wiadomo, które wybrać?

Wybór projektu klamki: materiał

Wykończenie ze stali nierdzewnej, chromu i niklu to jedne z naszych najpopularniejszych wyborów wykończenia klamek i gałek drzwiowych – i istnieją ku temu powody. Po pierwsze, wyglądają świetnie. Srebrny kolor jest ponadczasowy i jest jednym z tych odcieni, które pasują do wszystkiego – co oznacza, że nawet po upływie wielu lat Twój wybór nadal będzie wydawał się nowoczesny i modny. Poza tym, te wykończenia mogą być znacznie bardziej wytrzymałe niż niektóre inne metale, takie jak mosiądz.

Co więcej, konserwacja tych wykończeń jest naprawdę łatwa, a sporadycznie umieszczenie na nich lekkiej warstwy z wosku sprawi, że wybrana klamka z jednego z powyższych materiałów będzie wyglądać jak najlepiej i to przez długi czas. Nie ma wątpliwości też, że chromowane klamki są najczęściej stosowany w łazienkach i pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci – dzięki  ich odporności na takie warunki.

Gdzie w Bielsku-Białej szukać porządnych klamek?

  • HELDOR Drzwi i Klamki – Michała Grażyńskiego 188, 43-300 Bielsko-Biała
  • MTB Janusz Jasiński i Spółka Sp.J. , aleja Generała Władysława Andersa 19, 43-316 Bielsko-Biała
  • Castorama, Warszawska 186, 43-300 Bielsko-Biała
  • Podłogi Drzwi Salon Ardago, Grażyńskiego 10B, 43-300 Bielsko-Biała
  • ELLUX S.J. Elżbieta Dziubek, Krzysztof Luber, Szarotki 22, 43-300 Bielsko-Biała

Pamiętaj też, że jeśli nie chce Ci się ruszać z domu – zawsze możesz zamówić klamki w firmy online, o której wspomniano nieco wyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!