O tym, że naturalna woda jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż soki czy napoje pełne sztucznych substancji, nie trzeba nikogo przekonywać. Coraz więcej osób doskonale zdaje sobie sprawę, że woda jest najlepszym napojem dla naszego organizmu. Mieszkańcy Bielska-Białej coraz chętniej stawiają na wodę, zarówno tę butelkowaną, jak i tę prosto z kranu.

Woda z kranu wydaje się rozwiązaniem najtańszym i najwygodniejszym, gdyż można ją mieć na wyciągnięcie ręki. Niestety, nie zawsze najprostsze rozwiązania są najlepsze. Wiele osób sięga po zwykłą kranówkę nie zdając sobie sprawy z tego, że zawiera ona sporo metali ciężkich czy bakterii. Nie zawsze więc można mieć stuprocentową pewność, że pijemy coś zdrowego. Lepszym rozwiązaniem jest woda strukturyzowana, która pozbawiona jest szkodliwych substancji, a jednocześnie ma optymalną zawartość wszystkich ważnych dla naszego organizmu pierwiastków.

Woda butelkowana – nie zawsze w pełni zdrowa

Osoby, które wybierają wodę butelkowaną, najczęściej podkreślają, że jest ona w pełni zdrowa oraz zawiera ważne dla organizmu minerały. Trzeba jednak mieć świadomość, że nadmiar minerałów również może być szkodliwy, odkładać się w nerkach i w innych narządach. Jeśli wiec wybieramy wodę mineralną, warto zwracać uwagę nie tylko na markę, ale również na skład, zawartość konkretnych pierwiastków, ujęcie, z którego jest wydobywana oraz miejsce, w którym jest butelkowana. Tylko dzięki temu możemy mieć stuprocentową pewność, że woda, którą pijemy jest zdrowa i bezpieczna. Dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą pić zdrową wodę może być również zaopatrzenie się w profesjonalne filtry do wody, które zamieniają zwykłą kranówkę w bardzo zdrową wodę, oczyszczoną ze wszelkich niewskazanych substancji. Wybierając dobry firm od sprawdzonego producenta można mieć pewność, że będzie on nam służył bezproblemowo przez wiele lat.

Każda woda lepsza niż sztuczne napoje

Bez względu na to, jaką wodę pijemy na co dzień, zawsze będzie ona lepszym rozwiązaniem niż sztuczne, słodzone napoje, które zawierają sporo cukru, sztucznych substancji, konserwantów oraz wiele innych składników, które nie są wskazane dla naszego organizmu. Nadmiar napojów szkodzi naszemu zdrowiu, jest przyczyna nadwagi, psucia się zębów oraz innych konsekwencji zdrowotnych. Podobnie jest w przypadku osób, które nie potrafią odmówić sobie popularnych energetyków. Sprzedaż tych napojów z roku na rok rośnie, a producenci wypuszczają na rynek coraz to nowe wersje i smaki. Energetyki są jednak bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia. Choć na chwilę dodają energii, ich częste picie może prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji. Zdrowa, naturalna, czysta woda zdecydowanie jest najlepszym rozwiązaniem i to właśnie ją należy pić na co dzień w dużych ilościach.

1 thought on “Woda z kranu czy butelkowana – co piją mieszkańcy Bielska?

  1. A ja mogę kranówkę spokojnie polecić, piję od pół roku. Filtrujemy ją sobie w biurze dystrybutorem Waterpoint System, de facto z Bielska i jesteśmy bardzo zadowoleni. Smak wody bez zarzutu, żadnych dolegliwości, a wygoda i oszczędność bardzo zauważalne, polecam spróbować 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!