Rozstrzał cenowy, jeśli chodzi o telewizory, jest przeogromny. Można je kupić za kwotę od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Dziś weźmiemy pod lupę sprzęty, które doskonale nadadzą się dla zwykłego odbiorcy, który lubi oglądać filmy i programy w dobrej jakości, ale najnowocześniejsze technologie dla maniaków go nie interesują. Sprawdzamy, jakie sprzęty oferuje Samsung Full HD. Jest kilka modeli, które naprawdę są godne uwagi.

Nie każdy ma ochotę wydawać kilkadziesiąt tysięcy złotych na telewizor i nie każdego na to stać. Szczególnie że – jeśli nie jesteśmy maniakami telewizyjnymi (i nie pasjonujemy się wszelkimi funkcjami, jakie tylko mogą być w tych sprzętach) – często o połowie możliwości urządzenia nawet nie będziemy widzieli, a różnicy w jakości oglądania możemy nawet nie dostrzec. A do tego telewizory Samsung Full HD dają ogromną przyjemność oglądania i doskonałe doświadczenia wizualne.

Samsung Full HD Smart TV M6372 z zakrzywionym ekranem

Szukając telewizora z zakrzywionym ekranem, który daje wrażenie, jakbyśmy byli wewnątrz toczącej się akcji, warto zwrócić uwagę na Samsung Full HD Smart TV M6372. Sprzęt ma technologię PurColor, jest to bardzo szerokie spektrum żywych, intensywnych kolorów. Dzięki funkcji Auto Depth Enhancer możliwe jest skorygowanie kontrastów, by wyświetlany obraz miał naturalną głębię. Widz może liczyć na widoczność szczegółów dzięki Micro Dimming Pro, która dzieli ekran na strefy i optymalizuje barwy. Dzięki tej funkcji biel jest idealnie czysta, a czerń głęboka.

A może Samsung Full HD Smart M5572?

Kolejną propozycją godną uwagi – szczególnie dla osób szukających mniejszych sprzętów (przekątna ekranu może mieć od 32 do 55 cali) jest telewizor Samsung Full HD Smart M5572. Daje on bardzo przyjemne wrażenia z oglądania, kolory są żywe i intensywne, a obraz czysty, bez zniekształceń, dzięki technologii Ultra CleanView. Technologia ta znacznie poprawia jakość tego, co widzimy na ekranie. Z kolei ContrastEnhancer gwarantuje obrazy o większej głębi dzięki różnicowaniu poziomu kontrastu. Widok staje się znacznie bardziej żywy. Szczegóły są zaś widoczne dzięki Micro Dimming Pro. Ta technologia optymalizuje kontrast i kolory gwarantując perfekcyjnie czystą biel i głęboką czerń oraz widoczność wszystkich szczegółów.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to telewizor smart, nazywany też inteligentnym. Dzięki temu możemy łączyć się z internetem i np. oglądać filmy bezpośrednio z sieci, przeglądać strony internetowe, czytać artykuły itp. W panelu Smart Hub znajdującym się w tym TV mamy dostęp do wszystkich funkcji, a więc kanałów TV, aplikacji czy listy podłączonych urządzeń zewnętrznych.

2 thoughts on “Wybieramy telewizory w jakości Full HD. Który sprzęt jest godny uwagi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!