Zarówno sprzedaż, jak i wynajem nieruchomości, to przedsięwzięcia, które nie należą do łatwych. Duża podaż nieruchomości na rynku, trudność w oszacowaniu realnej wartości nieruchomości, kosztowne metody promocji oraz możliwość bycia oszukanym sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług doświadczonych biur nieruchomości.

Agent nieruchomości specjalizujący się w obrocie nieruchomościami na danym obszarze, doskonale wie: jakie nieruchomości są poszukiwane i z jakimi udogodnieniami, w jakich cenach i przez jaką grupę docelową. Wie również, na co klienci zwracają szczególną uwagę i jest w stanie podpowiedzieć właścicielowi, co powinien zrobić, aby sprostać oczekiwaniom potencjalnych nabywców lub wynajmujących.

W Bielsku-Białej działa kilkanaście agencji, które swoim zasięgiem obejmują nieruchomości położone na terenie miasta Bielsko-Biała i powiatu bielskiego. Pozostaje zatem pytanie: „Które wybrać biuro nieruchomości z Bielska-Białej, aby móc szybko, bezpiecznie i w dobrej cenie sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie, dom, lokal lub działkę?”

Zdaniem wielu, najlepiej skorzystać z usług agencji nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości. Prowadzi ona z powodzeniem biuro nieruchomości w Bielsku-Białej, które każdego dnia obsługuje wielu klientów indywidualnych i biznesowych.

Oferta biura obejmuje między innymi:

  • kompleksową obsługę transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości,
  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami,
  • poszukiwanie nieruchomości według wskazówek klienta,
  • wycenę nieruchomości.

W ramach usług dodatkowych świadczy również doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń mieszkań, domów i garaży oraz sprzedaż gotowych projektów.

Biuro cieszy się nieposzlakowaną opinią. Jego agenci są znani z zaangażowania, rzetelności i działania na korzyść swoich klientów. Doradzają, odpowiednio wyceniają i promują oferty. Ich skuteczność sprawia, że z każdym kolejnym miesiącem rośnie grono zadowolonych klientów, a efekt marketingu szeptanego zatacza coraz szersze kręgi.

Z bielskim biurem nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości można skontaktować się:

  • a) osobiście: ul. Cyniarska 22A (II piętro, pokój 3.14), 43-300 Bielsko-Biała
  • b) poprzez e-mail: biuro.bielsko@jkn.com.pl
  • c) telefonicznie: 500 014 236

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!