Ten przewodnik jest dogłębnym objaśnieniem dotyczącym doboru wycieraczek i, miejmy nadzieję, powinien rozwiązać wszelkie pytania na ich temat.

Tutaj omówimy wiele często zadawanych pytań, które producenci wycieraczek, tacy jak DIPP otrzymują od swoich klientów, w tym:

-Jakiego rozmiaru wycieraczek potrzebuję?

-Jak zamontować pióra wycieraczek?

-Jak dbać o wycieraczki do szyb?

-Jak długo trwają zwykle pióra wycieraczek?

Jakie są najlepsze marki i dlaczego są to samochodowe wycieraczki marki DIPP?

Kiedy twoje wycieraczki samochodowe są zużyte, kruche i wymagają wymiany – próba znalezienia właściwej wymiany może czasem być zniechęcającym zadaniem. Minął rok lub dwa od ostatniego razu i pewni zupełnie zapomniałeś, jakiej marki, rozmiaru lub wyposażenia potrzebujesz.

Na szczęście możesz dzisiaj wybierać z wiodących producentów wycieraczek, a wyszukiwarki które pomagają poruszać się po ich stronach są zwykle naprawdę proste w obsłudze i mogą pomóc w znalezieniu odpowiednich wycieraczek do Twojego pojazdu w ciągu kilku sekund.

W tych najbardziej przyjaznych, wystarczy wpisać numer rejestracyjny lub markę, model i rok swojego pojazdu, aby znaleźć odpowiednie wycieraczki dla siebie. Następnie przejdziesz na stronę, na której musisz wybrać konkretne wycieraczki.

Nasze narzędzie do wyszukiwania przedstawi Ci wtedy wiele opcji do wyboru, ale powie dokładnie, jakiego modelu potrzebujesz do każdej aplikacji. Upewnij się, że wybrałeś odpowiednie modele wycieraczek według rozmiaru i że są one najbliższe jak to możliwe oryginalnym projektom wycieraczki, aby uzyskać maksymalną ilość prześwitu w czasie ulewnego deszczu.

Czy rozmiar naprawdę ma znaczenie?

Rozmiar ma znaczenie. Jeśli kupisz wycieraczki, które są zbyt duże, mogą się nakładać lub dotykać, co spowoduje ich pęknięcie.

Niektórzy producenci nie produkują niektórych rozmiarów piór wycieraczek z powodu braku popytu ze strony producentów pojazdów. Jedyną różnicą może być pół centymetra po każdej stronie, w takim wypadku wpływ na różnicę wielkości będzie minimalny.

Jakiego dopasowania będę potrzebować?

Będzie to całkowicie zależeć od sposobu instalacji wycieraczek i tego, jak to połączenie pasuje do samych wycieraczek. Aby dokładnie sprawdzić prawidłowe dopasowanie, usuń istniejące pióro wycieraczki z ramienia wycieraczki i sprawdź, jak się to wszystko łączy. Najlepszym wyborem są wycieraczki, od tych producentów którzy zapewniają potrzebny adapter na ramieniu wycieraczki, a następnie z taką pomocą wystarczy z łatwością połączyć ramię i pióro ze sobą.

Wybór właściwego wycieraczki tylnej szyby

Pióro wycieraczki tylnej szyby będzie dostosowane do Twojego pojazdu, a czasem wybór odpowiedniej zamiennika może być trudny. Najlepiej skorzystać z internetowej wyszukiwarki piór wycieraczek lub z instrukcji obsługi pojazdu, aby sprawdzić, jakiego rozmiaru potrzebujesz.

Jeśli te informacje nie są dostępne, spróbuj usunąć istniejące pióro wycieraczki tylnej, zrób zdjęcie, a następnie wyślij je e-mailem do producenta. Jeden z wysoko wykwalifikowanych członków zespołu na pewno będzie w stanie pomóc Ci tak szybko, jak to możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!