Bez własnego samochodu trudno jest w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Cztery kółka to niezaprzeczalna wygoda, a także możliwość swobodnego przemieszczania się. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy z różnych względów chwilowo jesteśmy pozbawieni dostępu do własnego auta? Wtedy dobrym rozwiązaniem będzie wynajem. Wypożyczalnia samochodów Lipnicki to propozycja dla kierowców, którzy cenią sobie wygodę, komfort oraz najwyższe standardy usług.

Wypożyczalnia samochodów pozwala na szybki dostęp do aut różnych klas, typów, marek i modeli. Dostępny jest wynajem samochodów osobowych i ciężarowych, a także wynajem z OC sprawcy. W ofercie znajduje się również możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą, co doskonale sprawdza się w przypadku różnych imprez okolicznościowych. Firma realizuje również transporty na lotnisko oraz odbiory z lotniska dla osób, które potrzebują szybko i sprawnie dostać się do miasta.

Zalety wynajmu samochodów

serwis samochodowyMożliwość wynajęcia samochodu to świetne rozwiązanie, gdy nie mamy własnego auta, jesteśmy w obcym mieście po podróży samolotem czy komunikacją publiczną lub też nasz samochód jest chwilowo w warsztacie. W ofercie wynajmu znajdują się zarówno niewielkie samochody miejskie, jak i większe, bardziej rozbudowane auta terenowe, które świetnie sprawdzają się na długich trasach. Oferta wynajmu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy potrzebują dobre samochody do celów wizerunkowych lub też do odciążenia firmowej floty samochodowej. Firma Lipnicki oferuje wynajem samochodów w Wadowicach, Oświęcimiu, Bielsku-Białej i Żywcu. Dostępny jest zarówno wynajem krótkoterminowy, jak również możliwość wynajęcia auta na kilka tygodni czy miesięcy. Za każdym razem warunki umowy są ustalane indywidualnie, a klient ma możliwość zamówienia szeregu dodatkowych usług, dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Auta przygotowane do jazdy

Korzystając z usług firmy Lipnicki można mieć pewność, że auta będą w pełni sprawne i gotowe do jazdy. Cała flota samochodów na wynajem to auta nowe lub maksymalnie kilkuletnie, w doskonałym stanie technicznym, posiadające wszystkie przeglądy oraz bogaty pakiet ubezpieczeń. Co więcej, mają również świetne wyposażenie, wiele dodatkowych udogodnień, które sprawiają, że podróżowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że wynajmują samochód, który poprawi im komfort codziennego funkcjonowania bez obaw, że w czasie trwania umowy pojawią się jakiekolwiek problemy i niedogodności. Wypożyczalnia samochodów – Lipnicki – kliknij i sprawdź naszą ofertę oraz przekonaj się, że wynajem samochodu jest dużo prostszy niż myślisz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu. Na pewno uda się znaleźć auto, które w stu procentach będzie spełniało wszystkie potrzeby.

 

DAWID LIPNICKI DA-TECH
Telefon: +(48) 609 078 075
E-mail: biuro@lipnicki.com.pl
Adres: Graniczna Górna 11, 34-120 Roczyny

Polecamy:
Legalizacja urządzeń na stacji kontroli pojazdów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!