Wielki powrót do naturalnych, ziołowych lekarstw sprawia, że coraz częściej szukamy wśród nich pomocy w utrzymaniu pięknego wyglądu i sylwetki. Rośliny zawierają bardzo dużo antyoksydantów, które uważane są między innymi za odmładzające! Pozwalają odświeżyć niejako organizm od środka. Yerba mate należy do roślin o wysokiej zawartości antyoksydantów (polifenoli), a poza tym działa leczniczo na przewód pokarmowy. Rozluźnia mięśnie gładkie jelit, poprawiając ich perystaltykę, oczyszcza z wolnych rodników, metali ciężkich i złogów, odbudowuje zniszczone tkanki, wspomaga narządy wewnętrzne w trawieniu i przemianie materii. Zainteresowani? Yerba Mate Green Detox to nasza propozycja na pójście w kierunku leczniczych właściwości yerba mate.

Piękne ciało dzięki Yerba Mate Green Detox

W suszu świeżej, delikatnej w smaku Yerba Mate Green Detox, oprócz pełnej minerałów i witamin yerba mate, znalazły się także zioła, które wzmacniają jej działanie odchudzające i oczyszczające. Głośno się już mówi o tym, że jelita to nasz drugi mózg – to tam wytwarzane jest ok. 90% serotoniny, poprawiającej nastrój. Dzięki piciu odżywczej yerby z ziołami detoksykującymi, skutecznie wpłyniemy na florę bakteryjną jelit i nauczymy się zdrowszych nawyków żywieniowych. Zioła, jakich użyto w mieszance Yerba Mate Green Detox, to: odprężająca i odświeżająca melisa oraz wspomagający pracę wątroby ostropest plamisty (nasiona). Rośliny wzmocnione działaniem yerba mate działają cuda, łącząc w sobie właściwości: relaksujące i obniżające poziom stresu, jak i energetyzujące, dodające wiary w siebie. To połączenie idealne na detoks i odchudzanie!

Yerba mate, a uczucie sytości

Jest jeszcze jedna bardzo istotna właściwość yerba mate, która plasuje ją w miejscu najbardziej pomocnych w odchudzaniu roślin. Yerba mate powoduje uczucie sytości, sprawia, że nie chce nam się podjadać. A mikroelementy w listkach suszu yerbowego powodują takie odżywienie organizmu, że może zastąpić nawet np. drugie śniadanie! Z yerba mate świetnie łączą się także świeże owoce czy warzywa, będące nieodłącznym elementem zbilansowanej diety. Zadbaj o siebie już dziś – łącząc przyjemność z picia naparu yerba mate i dbałość o zdrowie oraz piękną sylwetkę! Najlepszą yerba mate na świecie oferuje Yerba Mate Sklep www.yerbamarket.com

Znaczenie magnezu dla organizmu

Magnez odgrywa istotną rolę w wielu procesach metabolicznych. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mięśni, układu nerwowego, produkcji energii oraz syntezy białek i DNA. Niedobór magnezu może prowadzić do licznych problemów zdrowotnych, dlatego ważne jest, aby codzienna dieta była bogata w ten minerał.

Yerba Mate: naturalne źródło magnezu

Yerba mate zawiera magnez w znaczących ilościach. Badania przeprowadzone w różnych regionach Ameryki Południowej wykazują, że zawartość magnezu w liściach yerba mate może wynosić od 0,3 do 1,5 mg na gram suchej masy rośliny. Zawartość ta może się różnić w zależności od warunków glebowych, klimatycznych oraz metod uprawy i przetwarzania rośliny.

Badania przeprowadzone przez Instituto Nacional de Tecnología Agropecuaria (INTA) w Argentynie potwierdzają, że yerba mate zawiera znaczące ilości magnezu. Dodatkowo, badania opublikowane w renomowanych czasopismach naukowych wskazują, że regularne spożywanie yerba mate może zwiększyć poziomy magnezu, co może być korzystne dla organizmu, szczególnie dla osób z niedoborami tego minerału.

Yerba mate to nie tylko pobudzający kofeiną napój, ale także wartościowe źródło magnezu, który jest kluczowy dla organizmu. Regularne spożywanie yerba mate może wspierać serce, układ nerwowy oraz mięśnie, dostarczając organizmowi niezbędnego magnezu. Badania naukowe potwierdzają te korzyści, czyniąc yerba mate doskonałym wyborem dla osób dbających o siebie i własne samopoczucie.”

1 thought on “Yerba Mate Green Detox na odchudzanie i dla zdrowia

  1. W poszukiwaniu sprawdzonych i profesjonalnych suplementów diety trafiłam na https://icolway.pl/suplementy/38-axanta. Z tego, co czytam, wydają się naprawdę kuszące i obiecujące. Macie jakieś doświadczenia z suplementami zawierającymi silne antyoksydanty? Jakie jest ich działanie? Nie chciałabym kupować produktów, które są fajnie reklamowane, ale zupełnie nie sprawdzają się w praktyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!