Szczyrk zawdzięcza swoją całoroczną popularność niepowtarzalnym walorom Beskidu Śląskiego. Wraz z Wisłą, Ustroniem, Brenną i Istebną tworzą Beskidzką Piątkę, którą co roku odwiedza około 6 milionów turystów (raport Śląskiej Organizacji Turystycznej). Daje to asumpt do twierdzenia, iż jest to idealna lokalizacji nie tylko do wypoczynku, lecz także do inwestycji w apartamenty, które mogą stać się źródłem poważnych dochodów. Jak znaleźć najlepszego partnera biznesowego, jakie apartamenty w Szczyrku będą odpowiednie? Na te i inne pytanie odpowiemy w poniższym artykule.

Inwestycje w systemie condo, co to oznacza?

Jest to zakup apartamentu hotelowego bezpośrednio od dewelopera. Inwestycja wiąże się z podpisaniem umowy najmu z operatorem, obligującej go do wypłaty czynszu za najem w okresie obowiązywania umowy.

Ponadto operator zobowiązuje się do zarządzania apartamentem, jak i całym obiektem hotelowym. Oznacza to scedowanie odpowiedzialności za obsługę techniczną i biznesową lokalu z inwestora na najemcę.

Poprzez zarządzanie nieruchomością rozumie się pozyskiwanie gości hotelowych, sprzątanie, realizowanie drobnych napraw i remontów. Najemca angażuje doświadczoną i profesjonalną obsługę hotelową pod nadzorem wykwalifikowanej kadry managerskiej.

Condo hotelowe, korzyści dla inwestora:

 • Brak konieczności zaangażowania własnego;
 • Systematyczne wpływy finansowe;
 • Dostęp do infrastruktury hotelowej;
 • Wysoki standard apartamentu;
 • Wysoki standard usług;
 • Profesjonalna obsługa.

I wiele innych. Poszczególne warunki mogą się różnić w zależności od podpisanej umowy.

Meta Residence. Prestiż i elegancja

Aby zapewnić sobie stałe przychody na odpowiednio wysokim poziomie, należy zwrócić uwagę na kilka czynników, mianowicie:

 • Poziom komfortu obiektu;
 • Bogata infrastruktura;
 • Bezpieczeństwo lokaty;
 • Lokalizacja.

Spełnienie wszystkich powyższych punktów jednocześnie jest warunkiem sine qua non powodzenia biznesowego, czego dowody można znaleźć na metaresidence.pl. Tam także znajdzie się odpowiedź na pytanie postawione we wstępie artykułu. Mianowicie, jak znaleźć najlepszego partnera biznesowego oraz jakie apartamenty w Szczyrku będą odpowiednie?

Meta Residence, perła w sercu Beskidu Sląskiego

Szczyrk stale się rozwija. W jego infrastrukturę turystyczną zainwestowane zostało już 500 milionów złotych, najbliższa przyszłość przyniesie kolejne 200 milionów.

To oznacza napływ rzesz wypoczywających, a tym samym wzrost zapotrzebowania na sieć noclegową, gastronomiczną i rekreacyjną. Oczywiście nie bez znaczenia jest sąsiedztwo tras narciarskich oraz pięknych szlaków turystycznych. Zaledwie dwudziestominutowy spacer wystarczy, by znaleźć się nad jeziorem, podczas gdy miłośnicy wrażeń kulturalnych mogą liczyć na bogatą ofertę programową.

W samym obiekcie znajdują się restauracje, korty tenisowe oraz strefy do opalania, w pobliżu usytuowany jest park rozrywki „Energylandia”.

Meta Residence, oferta biznesowa

Inwestorzy mają do wyboru dwie propozycje:

 • 70/30;
 • 7%.

Pierwszy wariant zakłada wysoki zysk dla właściciela. Aż 70% wysokości rocznego wynajmu wpływa na ich konto bankowe. Należy pamiętać, iż wszelkie prace konserwacyjne oraz obsługa gości wraz z ich zapewnieniem leżą po stronie operatora.

Opcja 7% oznacza gwarancję zysku tej wysokości z apartamentu w hotelu z pełnym zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym.

Inwestycja zarabia nie tylko na wysokiej stopie zwrotu.

W Szczyrku notuje się także stały wzrost wartości nieruchomości. Umowy podpisywane są na dziesięć i piętnaście lat z możliwością przedłużenia. 100 procent własności lokali i gruntu gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji.

Zainteresowany? Już dzisiaj zadzwoń, by uzyskać więcej informacji. Ty inwestujesz, pieniądze dla Ciebie zarabiają profesjonaliści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!