Długa lista korzyści biznesowych wynikających z kompostowalnych produktów pochodzenia roślinnego rośnie każdego dnia. Jednym z takich produktów są najwyższej jakości biodegradowalne rękawiczki. Takie rękawice są wykonane z corocznie odnawialnych zasobów roślinnych, takich jak skrobia kukurydziana i warzywa np. maniok, trzcina cukrowa, soja i inne opatentowane składniki pochodzenia biologicznego, które są lepsze dla środowiska.

Gdy produkt zostanie użyty, wyrzucony i wystawiony na wystarczającą wilgotność, rozpocznie się proces kompostowania w przeciwieństwie do tradycyjnych rękawic plastikowych, takich jak winyl lub nitryl, których rozkład na wysypiskach może zająć nawet 1000 lat.

Coraz więcej firm Polsce i poza nią wybiera zalety biodegradowalnych rękawic w porównaniu z konwencjonalnymi rękawicami plastikowymi. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, dlaczego coraz więcej klientówdecyduje się na korzystanie z zalet naszych wysokiej jakości przyjaznych dla środowiska rękawic, takie jak te oferowane przez Niupak – Producent opakowań foliowych .

Zalety rękawic kompostowalnych, które oszczędzają pieniądze

Czy wiesz, że każdego roku około 3,2 miliona ton odpadów trafia na wysypiska, które można zamienić na kompost? Jeśli pracujesz w branży gastronomicznej i produkujesz duże ilości odpadów spożywczych, wyrzucanie żywności do kosza może kosztować Twoją firmę dziesiątki tysięcy lub więcej kosztów transportu odpadów.

Usuwając materiały organiczne z odpadów i rozpoczynając kompost, natychmiast zaczniesz dostrzegać korzyści w miesięcznych rachunkach. Jeśli połączysz tę łatwą naprawę z przejściem na kompostowalne rękawiczki do potrzeb związanych z przygotowywaniem żywności, koszty spadną jeszcze bardziej. Pomyśl tylko, jak łatwo będzie wrzucić te rękawiczki do kompostu i nie martwić się o resztę.

Zalety rękawic kompostowalnych dla wizerunku Twojej marki

Kolejną wielką korzyścią biznesową płynącą z kompostowalnych rękawic jest zielony wizerunek Twojej marki, jaki mogą one pokazać Twojej bazie klientów. Obecnie coraz większa liczba klientów faworyzuje firmy, które starają się chronić środowisko.

Według niedawnego badania ogromna ilość konsumentów woli towary i usługi firm, których wartości są zbieżne z ich wartościami. Wielu ankietowanych stwierdziło, że wybrałby firmę zaangażowaną w redukcję tworzyw sztucznych i poprawę stanu środowiska. Jeśli szukasz sposobów na zwiększenie zysków i wpłynięcie na wynik finansowy, użycie kompostowalnych rękawic i innych materiałów to świetny sposób na rozpoczęcie!

Zmniejsz ślad węglowy swojej marki

Jedną z najczęściej omawianych korzyści z produktów nadających się do kompostowania jest redukcja śladu węglowego. W przeciwieństwie do zwykłych tworzyw sztucznych, produkty nadające się do kompostowania zużywają minimalną emisję dwutlenku węgla podczas procesu produkcji.

Zwykłe plastikowe powodują oszałamiające tony emisji, podczas gdy produkty kompostowalne emitują zaledwie 0,8 tony węgla. Możesz sam przekonać się, ile pozytywnego wpływu na środowisko ma produkcja rękawic kompostowalnych – przyjaznych dla środowiska.

komputer przemysłowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!