Zamień swój zbędny samochód w gotówkę – Skup samochodów Poznań Ci na to pozwoli. Z tak dobrej jakości, renomowanymi skupami – zawsze możesz pewność, że zyskujesz najwyższą cenę za swój zbędny samochód, sprzedając aut szukaj profitów, a więc nie tylko skupów, które jedynie oferują szybką gotówkę za samochód, ale jeśli znajdujesz się w pobliżu jednego z nich, z chęcią, odholują Twój samochód za darmo i przekażą Ci gotówkę, gdy będą odbierać samochód.

Aby zacząć sprzedawać zbędny samochód, można po prostu wypełnić formularz, poprosić o wycenę lub zadzwonić bezpośrednio do skupu.

Sprzedajesz swój samochód na części? Masz opcje.

Jest więcej niż jeden sposób na sprzedaż samochodu. Uzyskaj bezpłatną wycenę przez telefon lub wypełnij formularz na stronie skupu. Alternatywnie aby sprzedać – przywieź samochód do miejsca zbiórki w określonych dniach i godzinach.

Co należy wiedzieć przed złomowaniem samochodu

Czy nadszedł czas, aby sprzedać swój używany samochód i zdobyć trochę gotówki? Skupy aut są po to, aby pomóc Ci uzyskać najlepszą cenę przy najmniejszym problemie. Kupują samochody w każdych wersjach, dzięki czemu możesz czuć się komfortowo, informując ich o wszelkich problemach z pojazdem. Wystarczy, że zadzwonisz, udzielając odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jaki jest rok, marka i model samochodu?
  • W jakim stanie jest twój samochód? (Im więcej szczegółów, tym lepiej.)
  • Gdzie obecnie znajduje się samochód?
  • Czy brakuje jakichś głównych części (takich jak skrzynia biegów, koła itp.)?
  • Czy samochód ma jakieś poważne uszkodzenia w wyniku wypadku, pożaru lub powodzi?

Ile jest wart mój samochód według skupu?

Wiemy, że chcesz gotówki za swój samochód, a skupy są gotowe Ci ją dać. Podana przez nich wycena będzie zależeć od marki, modelu, roku i stanu Twojego samochodu. Ceny mogą się również zmieniać w zależności od aktualnych stawek w okolicach w których będziesz samochód sprzedawać. Oto, co musisz wiedzieć, aby otrzymać wycenę gotówki za swój samochód:

Oferta często jest ważna tylko dla określonej daty, więc jeśli podoba ci się cena, skorzystaj z niej, zanim ona zniknie.
Jeśli zorganizujesz hol, zapłacą Ci gotówką przy odbiorze.

Wiele skupów nie kupuje samochodów z niespłaconymi pożyczkami lub zastawami. Powinieneś więc spłacić pożyczkę przed jej dostarczeniem lub zanieść ją do dealera w Twojej okolicy, który może kupić samochód i spłacić resztę pożyczki za Ciebie. Poza ty, zwykle skup aut kupi każdy samochód i holuje za darmo. Nawet jeśli twój samochód jest kompletnym śmieciem – nawet jeśli już nie jeździ – dadzą ci za to gotówkę! Niezależnie od wieku, wielkości i stanu. Po ustaleniu ceny za Twój pojazd wyślą lawetę, aby odebrać auto bezpłatnie.

Jak długo to wszystko trwa?

Sprzedaż samochodu do skupu zwykle jest łatwiejsza niż myślisz. Możesz spodziewać się, że zaplanowanie holowania z okolic które cię interesują potrwa od 24 godzin do maksymalnie trzech dni. Stamtąd otrzymujesz zapłatę w ciągu zaledwie 20 minut – a twój samochód zostaje odholowany za darmo.

MOTO-HOME
Telefon: +48 880 805 804
NIP: 7822509354
REGON: 302290151
BDO:000017211
ul. Szczepankowo 149
61-313 Poznań

https://www.facebook.com/skupauto/

BIURO CZYNNE:
Pon. 10:00-18.00
Wt. 10:00-18.00
Śr. 10:00-18.00
Czw. 10:00-18.00
Pt. 10:00-18.00
Sob. 10:00-16.00
Niedz. 12:00-16.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!