Iphone – wszyscy je uwielbiamy! Również i w Bielsku mają już stałe grono oddanych fanów, ale też nie da się ukryć, że każdy serwis iphone Katowice ma się bardzo dobrze i nie narzeka na brak klientów. Przyjrzymy się temu, jakie naprawy najczęściej się wykonuje na tych tak bardzo lubianych smartfonach!

Prawdopodobnie jedna z najważniejszych funkcji iPhone’a, zepsuty tylny aparat może być czymś więcej niż drobną uciążliwością. Nie przegap robienia wysokiej jakości zdjęć – ale jeśli tylny aparat w telefonie iPhone nie działa prawidłowo, serwis załatwi to za Ciebie.

Naprawa mikrofonu iPhone’a

Jeśli twoi przyjaciele i rodzina mają problem z usłyszeniem cię w rozmowach telefonicznych, prawdopodobnie nie jest to twoja wina. Mikrofony mogą się zabrudzić i z czasem ucichnąć. W niektórych przypadkach mogą nawet przestać działać całkowicie! Jeśli uważasz, że mikrofon telefonu iPhone nie działa tak, jak powinien, zarezerwuj tę usługę, a odpowiedni serwis się nią zajmie.

Naprawa tylnej szyby iPhone’a

Biorąc pod uwagę rosnącą tendencję do umieszczania jeszcze większej ilości szkła w naszych smartfonach, nic dziwnego, że można zaobserwować tak duży wzrost liczby osób, które stłukły tylną szybę na swoim iPhonie. Chociaż zwykle nie powoduje to żadnych problemów funkcjonalnych, rozbita szyba tylna może być konkretnym problemem, a nawet powodem zranienia! Wybierz tę usługę, aby tylne szkło iPhone’a zostało naprawione i wyglądało jak nowe.

Naprawa ekranu iPhone’a

Pęknięty lub roztrzaskany ekran jest zdecydowanie najczęstszym problemem występującym w większości telefonów. Nie obcinaj palców i nie przestawaj chodzić z rozbitym kawałkiem szkła w kieszeni. Serwisy naprawiają setki ekranów iPhone’a w takim kontekście. Jednak szukaj tych, które używają wysokiej jakości części i sprawdzonego procesu naprawy, a gdy wszystko to jest poparte
doskonałą gwarancją – będziesz zadowolony.

Diagnostyka iPhone’a

Jeśli Twój iPhone zachowuje się dziwnie lub masz problem z określeniem, co powoduje nietypowy problem, pozwól serwisowi to rozwiązać. Wysokiej jakości usługa diagnostyczna jest bezpłatna przez pierwszą godzinę, co w prawie wszystkich przypadkach daje ekspertom wystarczająco dużo czasu, aby zdiagnozować podstawową przyczynę problemów, które może mieć Twój iPhone.

iPhone Diagnostyka uszkodzeń spowodowanych wodą

Woda i inne płyny mogą przedostać się do wnętrza iPhone’a nawet bez jego pełnego zanurzenia. Odporne na działanie wody i wodoodporne telefony są nadal narażone na ryzyko uszkodzenia płynów w pewnych okolicznościach. Naprawa szkód spowodowanych przez zalanie może obejmować prostą wymianę uszkodzonych komponentów aż do całkowitego otwarcia iPhone’a i naprawy mikroplutów na płycie głównej. Najlepiej poszukaj serwisów które specjalizują się w naprawie iPhone’ów uszkodzonych przez wodę – bo tacy zwykle mają duże doświadczenie w naprawie płyt głównych.

To jedne z typowych problemów, ale niejedyne. Jeśli twój iphone ma jakikolwiek inny problem – pozbądź się go z pomocą serwisu!

Polecamy:
Wodoodporność iPhone – hit czy mit?

1 thought on “Iphone: z jakimi problemami do serwisu najczęściej udają się Bielszczanie?

  1. Iphony przez długi czas były dla mnie fenomenem, bo ich cena jest w zasadzie można powiedzieć bardzo wysoka względem konkurencji. Jednak coś mówiło mi by sprawdzić o co chodzi – już wiem, chodzi o wygodę działania i o szybkość urządzenia. Jeśli chodzi o zabezpieczenie mechaniczne to akcesoriów do Iphona jest tutaj mnóstwo https://inkhouse.pl/materialy,do-iphone,n-153.html – ja kupiłem etui firmy Spigen do swojego SE. Uważam, że warto dołożyć do porządnego etui jak się kupiło już taki telefon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!