Bony pracownicze – poznajemy najciekawsze pomysły pracodawców w Bielsku-Białej.

Brak komentarzy

Przedsiębiorcy z Bielska-Białej dobrze wiedzą, że dobrego pracownika należy doceniać, bo to przekłada się na jeszcze lepsze efekty pracy i zyski dla firmy. W tym celu stosują różnego typu systemy nagród – od pochwał słownych, po nagrody finansowe i bony pracownicze. Które pomysły cieszą się wśród nich największą popularnością? Sprawdzamy!

Pakiety sportowe (vouchery, karnety na zajęcia sportowe)

W zdrowym ciele zdrowy duch i z tego samego założenia wychodzą pracodawcy z Bielska-Białej. Zamiast bonów pieniężnych, które można wykorzystać na zakupy spożywcze, dają swoją pracownikom vouchery do klubów sportowych. To bardzo dobrze o nich świadczy, ponieważ otrzymując taki karnet, pracownicy mają większą motywację do tego, by zacząć się ruszać. Warto pamiętać, że to wszystko w trosce o zdrowie, ponieważ człowiek aktywny, cieszy się dobrym zdrowiem, jest sprawny i szczęśliwy.

Bony do kina

Kino od zawsze stanowiło ciekawą alternatywę dla filmów oglądanych w domu. Przede wszystkim zachęca do ruszenia się z domu i zapewnia zupełnie inne doznania z oglądania. Pracodawcy z Bielska-Białej doskonale o tym wiedzą, więc wśród form gratyfikacji dla swoich pracowników stosują bony do kina. Zwykle są to bony na określoną ilość seansów, dzięki czemu pracownik sam decyduje, o tym, co obejrzy na dużym ekranie.

Kurs języków obcych

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych bywa bardzo przydatna. Przede wszystkim znając najczęściej używane języki obce, łatwiej nam podczas zagranicznych podróży. Poza tym to świetna szansa na poznanie bliższej obcej kultury i nawiązanie znajomości z ludźmi innej narodowości. Wychodząc z takiego założenia, coraz więcej osób decyduje się na kursy językowe. Widząc popularność tego trendu przedsiębiorcy z Bielska-Białej oferują swoim pracownikom nagrody w postaci kursów językowych. Co więcej, to, na jaki kurs językowy zdecyduje się pracownik, zależy całkowicie od niego.

Karty przedpłacowe

Coraz częściej przedsiębiorcy z Bielska-Białej sięgają po karty przedpłacowe, czyli po karty płatnicze, które można wykorzystać do różnego typu rozliczeń bezgotówkowych. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ karty przedpłacowe można wykorzystać w dogodny dla siebie sposób, nie tylko płacąc za wybrane towary, ale również za usługi. Tym samym to pracownik sam może wybrać, w jaki sposób wykorzysta środki pieniężne, które otrzymał od swojego szefa.

Wyjazdy do SPA

Dla najlepszych pracowników pracodawcy z Bielska-Białej wybrali luksusowe nagrody i przykładem takiej jest na przykład pobyt w hotel SPA Zakopane. Już sama lokalizacja hotelu zapewnia fantastyczne przeżycia, to przecież Zakopane, miasto, które przyciąga turystów z całego świata niezależnie od pory roku. Można tutaj zregenerować siły, nabrać dystansu do codzienności i pracy, a co najważniejsze naładować baterie, by móc jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy z Bielska-Białej delegują swoich najlepszych pracowników właśnie do Gold Hotelu, który zapewnia dostęp do najlepiej wyposażonego SPA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!