3 kroki do idealnej imprezy z cateringiem domowym

Brak komentarzy

Czasami nic nie jest lepsze niż zorganizować przyjęcie we własnym domu. To chyba najcieplejszy i najbardziej osobisty rodzaj rozrywki, ale z pewnością wymaga więcej pracy i zmartwień niż zwykłe zapraszanie ludzi do miejsca, w którym wszystko jest załatwione za Ciebie. Istnieje jednak sposób, aby uzyskać to, co najlepsze z obu światów. Zorganizuj przyjęcie w domu, ale zadbaj o catering domowy. Twoi goście otrzymują nie tylko własną, wyjątkową gościnność i pyszne jedzenie przygotowane przez ekspertów, ale także możesz odłożyć rękawice kuchenne i dobrze się bawić, zamiast przeczesując każdy możliwy blog kulinarny. To idealna odpowiedź dla kogoś, kogo umiejętności gotowania nie wykraczają poza jajecznicę lub który jest po prostu zbyt zajęty, by to wszystko poskładać w jedne przepisy kulinarne.

To też nie musi być wielkie przyjęcie; możesz zatrudnić firmę cateringową na małe spotkanie i wziąć udział w rozmowie, zamiast siedzieć w kuchni. Bonusem jest to, że możesz zamówić wszystko, co chcesz. Cokolwiek! Od koktajli w formie bufetu, przez grilla w zachodnim stylu, po formalną kolację z wybraną kuchnią – wszystko to można zjeść w komfortowych wnętrzach własnego domu decydując się na catering domowy. Co więcej, możesz zachować resztki. różne przystawki. Aby w pełni wykorzystać usługi firmy cateringowej i upewnić się, że impreza jest gotowa, oto kilka wskazówek.

1. Zacznij od podstaw

Kiedy spotykasz się z firmą cateringową, poznaj liczbę gości, których się spodziewasz, i zastanów się, ile chcesz wydać. Najlepsze firmy cateringowe współpracują z Tobą, aby zaproponować opcje na miarę Twojego budżetu. Pamiętaj, aby wspomnieć, czy któryś z twoich gości ma specjalne wymagania lub alergie i upewnij się, że będzie coś do jedzenia. Już sama definicja słowa zaspokajać potrzeby i zapewniać to, co sprawia przyjemność. To robota firmy cateringowej.

2. Oceń swoją kuchnię

Omów pojemność swojej kuchni. Czy masz wystarczająco dużo miejsca na przygotowanie posiłków, czy też firma cateringowa powinna przynieść wszystkie składniki gotowe do ugotowania? Czy masz wystarczająco dużo palników na kuchence i miejsca w lodówce i piekarniku? A może blender, robot kuchenny lub inny sprzęt, albo i blog kulinarny, który firma cateringowa uzna za pomocny? Może firma cateringowa będzie musiała przynieść dodatkowy sprzęt lub wcześniej przygotować coś do gotowania. Jeśli organizujesz naprawdę duże przyjęcie, czy jest dodatkowe miejsce, w którym domowy catering może ustawić kuchnię, by przygotować wszystkie zamówione przez Ciebie przepisy kulinarne?

3. Przemyśl dodatki

Dowiedz się, czy będziesz musiał wypożyczyć dodatkowe stoły i krzesła, pościel, naczynia, szkło lub talerze. Niektóre firmy cateringowe mogą dostarczyć te produkty, a inne będą koordynować wynajem dla Ciebie z zewnętrznym dostawcą. Nie zapomnij o kawie, wiaderkach z lodem lub innych specjalnych przedmiotach. Jeśli regularnie organizujesz taką imprezę, możesz rozważyć zakup niektórych z tych przedmiotów zamiast ich wypożyczania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!