Wycieczka samochodem. Małe dzieci. Godziny w drodze. Jeśli te słowa powodują u Ciebie nadmierne pocenie się, możesz potrzebować naszych wskazówek dotyczących podróżowania samochodem z dziećmi. Zachowanie rozsądku podczas długich przejażdżek samochodem może być zniechęcającym zadaniem, szczególnie gdy masz małe, energiczne dzieci, które nie zdają się nigdy nie odpoczywać. Aby pomóc Ci przejść przez tę epicką podróż bez szwanku, przygotowaliśmy listę wskazówek, jak zachować rozsądek na drodze.

Właściwy czas

Zdecydowanie zalecamy rozpoczęcie podróży po drzemce lub przebranie dzieci do wygodnej piżamy i wyjazd wieczorem. Każda z tych opcji jest najlepsza, ponieważ dzieci mogą zasnąć i cieszyć się snem, umożliwiając Tobie i Twojemu partnerowi rozpakowanie się i przyzwyczajenie do czujności, a jednocześnie relaksu na drodze.

Rozdziel dzieci, jeśli to możliwe

Jeśli to możliwe, dobrym pomysłem może być posadzenie każdego dziecka jak najdalej od siebie. To zniechęca do kłótni, zapewnia, że ​​czują się komfortowo, a nie klaustrofobicznie. Można posunąć się nawet do postawienia jednego z rodziców między dziećmi jako fizycznej bariery oraz zapewnienia wsparcia i rozrywki dla dzieci. Taka konfiguracja jest również korzystna dla rodzin z niemowlętami, ponieważ jedno z rodziców może opiekować się zdenerwowanym dzieckiem całkowicie i bez ryzyka wypadku.

Pamiętaj, aby wykonać wiele postojów

Postaraj się zatrzymać w zabawnych i ciekawych miejscach, w których dzieci mogą biegać i cieszyć się świeżym powietrzem. Place zabaw i miejsca piknikowe to świetne, opłacalne rozwiązania tego problemu. Zalecamy zabranie piłki ze sobą, aby zapewnić bardzo potrzebny czas gier i zabaw, jeśli na twojej trasie nie pojawi się nic interesującego. Dzieci potrzebują czasu, aby spalić energię zgromadzoną w samochodzie.

Spakuj zdrowe przekąski

Jedzenie na wynos i przekąski zawierające węglowodany mogą być wygodne i najbardziej ekscytujące dla dzieci, ale ważne jest, aby zabrać ze sobą wiele zdrowych przekąsek i napojów o niskiej zawartości cukru, aby Twoje dzieci były szczęśliwe i zdrowe w podróży. Pomyśl o jabłkach, winogronach, bananach, marchewce, ogórku i orzechach! Te produkty są dobre dla Ciebie. Bonus: mniej lepkich czekoladek i słodyczy oznacza mniejsze uszkodzenie wnętrza samochodu!

Przygotuj wszystko, co niezbędne

Mówiąc o lepkich słodyczach, zalecamy przygotowanie paczek podróżnych mokrych chusteczek, ręczników papierowych, pieluszek, worków na śmieci i zmiany ubrań, aby przygotować się na każdą nieszczęście. Nic nie neutralizuje dramatu rozlanego soku niż szybkie sprzątanie z pomocą tych produktów.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą podstawową apteczkę, a także coś na alergię, ból głowy, bóle brzucha i pigułki na chorobę lokomocyjną!

Warto też sprawdzić opinie o urządzeniu Smart Kid Belt gdyż może się okazać, iż ten nowoczesny pas jest wszystkim, czego potrzebujesz w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa dla swoich dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!