Podłogi są jednym z najczęściej używanych i nadużywanych obszarów w każdym budynku, a jednak często nadają ton całemu obiektowi. Każdego dnia brud i gleba przemieszczają się na podłogach, zużywając wykończenia i tworząc matowy wygląd.

Czyszczenie i utrzymanie podłóg jest niezbędne do zachowania wyglądu obiektu i utrzymania go w czystości, ale może to zająć naprawdę dużo czasu. Automatyczne maszyny do czyszczenia do podłóg mogą zmniejszyć czas i pieniądze poświęcane na to zadanie.

Automatyczne maszyny podłogowe, eliminują potrzebę stosowania tradycyjnego systemu mopów i wiader. Czyszczą podłogi o zwiększonej mocy i zmniejszonej ilości wody i roztworu, zapewniając:

  • krótszy czas schnięcia
  • bardziej higieniczne czyszczenie

Co to jest maszyna czyszcząca do podłóg?

Maszyny podłogowe to urządzenia do sprzątania, które eliminują konieczność wykonywania pracy ręcznej podczas szorowania podłogi. Maszyny są wyposażone w zautomatyzowane systemy do szorowania i osuszania podłogi w jednym urządzeniu.

Na jakim typie podłogi można stosować automatyczną płuczkę?

Maszyny podłogowe można stosować do czyszczenia posadzek z cementu, płytek winylowych, gumy, ceramiki, kamienia, marmuru, granitu i lastryko.

Nie wszystkie typy podłóg tolerują te same chemikalia i / lub nacisk. Jeśli nie masz pewności, czy używasz odpowiedniego sprzętu i produktu do swojej podłogi, sprawdź wytyczne producenta podłogi lub skontaktuj się ze specjalistą.

Jak działa automatyczna maszyna do czyszczenia podłogi?

Automatyczne maszyny podłogowe mają 3 główne systemy:

-System dozowania roztworu
-System szorowania
-System polerowania

Systemy te działają zgodnie, pozostawiając podłogę Twojego zakładu czystą i suchą.

Zautomatyzowany system dozujący

Automatyczna maszyna rozpoczyna procedurę czyszczenia od dozowania kontrolowanej ilości roztworu czyszczącego na podłogę.

Wskazówka: automatyczne płuczki mogą wykorzystywać bezpieczne dla środowiska środki, które można stosować w połączeniu ze zredukowanym systemem wodnym, aby zaoszczędzić na ilości używanych chemikaliów i zmniejszyć zagrożenia dla środowiska.

Niektóre automatyczne maszyny mogą być używane bez chemikaliów, opierając się tylko na nacisku wody i myjki, aby wyczyścić podłogę obiektu w sposób 100% bezpieczny dla środowiska.

System szorowania

Na spodzie maszyny szczotka podłogowa rozprowadza roztwór czyszczący na podłodze, usuwając zabrudzenia i zarysowania.

Automatyczne maszyny podłogowe mają moc usuwania tłuszczu i brudu, które tradycyjnie są trudne i czasochłonne do usunięcia za pomocą mopa i wiadra. Gdy maszyna się porusza, ściągaczka i potężny system odkurzania zbiera i usuwa brudny roztwór czyszczący (szlam) z podłogi. Brudny roztwór jest przechowywany w zbiorniku na maszynie, aż można go opróżnić.

Pro Wskazówka: Połączone funkcje kontrolowanego dozowania i jego mocny system próżniowy skracają czasy schnięcia i zmniejszają prawdopodobieństwo poślizgnięcia się i upadku osób poruszających się wyczyszczonej nawierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!