Referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej 16 listopada?

Brak komentarzy

Likwidacja Straży Miejskiej w Bielsku-Białej - ReferendumSzykuje się referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w Bielsku-Białej. Jak twierdzą organizatorzy tej inicjatywy czyli Bielski oddział Kongresu Nowej Prawicy, głosowanie mieszkańców Bielska-Białej odbędzie się prawdopodobnie 16 listopada 2014 (niedziela).

Straż Miejska w Bielsku-Białej nie ma dobrej opinii (w zasadzie ciężko znaleźć miasto, w którym taką posiada), ponieważ mieszkańcy widzą w niej tylko maszynkę do zbierania pieniędzy dla budżetu miasta. W statucie Straży Miejskiej jest wiele górnolotnych zasad w imię których została ona powołana ale w praktyce strażników miejskich widzimy tylko przy zakładaniu blokad na koła samochodów.

Czy referendum się odbędzie? Tego nie wiadomo na sto procent, ponieważ musi zostać zebrana odpowiednia ilość podpisów mieszkańców. Jednak jak twierdzą organizatorzy, referendum się odbędzie ponieważ zebrali już ich znaczną ilość. Śledząc popularne serwisy o pracy można nawet znaleźć ogłoszenie o poszukiwaniu osób do komisji referendalnej. Oto jedno z nich: pracownik komisji referendalnej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!