Firma Cardina wprowadziła do użytku klientów pierwszą w Polsce pozabankową kartę kredytową. To nowoczesny produkt finansowy, który zapewnia użytkownikom dostęp do dodatkowych środków niezależnie od miejsca. Darmowa karta Cardina to produkt przeznaczony w głównej mierze dla ludzie ceniących różnorodne nowinki technologiczne i finansowe, a także dla tych, którym zależy na dynamicznej i niezależnej bankowości. Warto podkreślić, że karta kredytowa Cardina została stworzona we współpracy z Santander Bank Polska S.A. i MasterCard, aby zapewnić produkt wyróżniający się najwyższą jakością. Przedstawiamy dzisiaj, dlaczego warto posiada kartę Cardina i jakie są jej zalety.

Darmowa karta Cardina – zalety

Do głównych korzyści z posiadania karty zalicza się elastyczność w użytkowaniu i innowacyjne rozwiązania związane z dodatkowymi funkcjami, jakie zapewnia. Karta kredytowa Cardina pozwala na wykonywanie operacji bezgotówkowych i wypłatę gotówki na całym świecie w miejscach oznaczonych logo MasterCard.

Szybka decyzja kredytowa

Dzięki darmowej karcie Cardina zyskujemy możliwość pobrania pożyczki na minimalną kwotę w wysokości 600 zł. Ta oferta przygotowana jest najczęściej dla nowych klientów. Maksymalnie można uzyskać jednak pieniądze o wartości nie większej niż 1500 zł. Poszczególne kwoty zmieniają się co 100 złotych. Czas, na jaki można uzyskać kartę z przyznaną pożyczką zawsze wynosi 12 miesięcy.

Prosty wniosek kredytowy

Aby ubiegać się o przyznanie darmowej kart Cardina należy wypełnić prosty wniosek dostępny na stronie internetowej firmy. W formularzu podajemy informacje dotyczące głównie naszych danych osobowych. Uprzednio należy na stronie internetowej podać kwotę limitu na karcie kredytowej oraz określić, ile pieniędzy z karty chcemy.

Elastyczny termin spłaty wykorzystanego limitu kredytowego

Oferta obejmuje limity na karcie kredytowej w wysokości od 600 do 3000 zł. Limit uzależniony jest on indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta. Spłatę wykorzystanej kwoty lub kwoty minimalnej można dokonać w dogodnym dla siebie terminie, wybierając jeden z kilku dostępnych okresów rozliczeniowych.

Zapewnienie bezpieczeństwa wykonywanych transakcji

Dbając o maksymalne bezpieczeństwo transakcji swoich klientów, projekt darmowa karta Cardina wymaga przelewu jednego grosza w celu zweryfikowania tożsamości i konta bankowego. To rozwiązanie stosuje się w razie, gdyby ktoś próbowałby wykorzystać nasze dane osobowe w celu uzyskania zobowiązania finansowego. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze środki oraz przelewy są odpowiednio zabezpieczone przez firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!