Kalendarze dla wielu z nas są niezbędnikiem, bez którego nie wyobrażamy sobie funkcjonowania i planowania zadań. Nie tylko pomagają nam odpowiednio zarządzać czasem, ale także umożliwiają odliczanie dni do długo wyczekiwanych wydarzeń. Wysokiej jakości kalendarze, które sprawdzają się w każdym wnętrzu, dostępne są w ofercie wydawnictwa TELEGRAPH.

Kalendarz ścienny – ukłon w stronę funkcjonalnych dekoracji!

Kalendarze plakatowe B1 to bardzo często wybierany produkt do mieszkania. Większość z nas docenia ich prostotę i funkcjonalność, przez co każdego roku decyduje się na taki zakup. Uważasz, że kalendarze kupuje się tylko przed rozpoczęciem nowego roku? Nic bardziej mylnego. Ze względu na możliwość wyboru grafiki znajdującej się na plakacie sprawdza się jako pomysł na prezent! Twoi znajomi spodziewają się dziecka? A może nie możesz doczekać się wakacji lub podróży poślubnej? Kup kalendarz ścienny od TELEGRAPH i umil sobie odliczanie czasu! 

 

Zdarza Ci się zapomnieć o ważnych spotkaniach lub umówionych wizytach? Zawieś kalendarz w widocznym miejscu i oszczędź sobie dawkę niepotrzebnego stresu, jednocześnie dodając uroku Twojemu wnętrzu

Istotność kalendarzy firmowych dla Twojego biznesu

Co więcej, TELEGRAPH – producent kalendarzy firmowych umożliwia umieszczenie na kalendarzach plakatowych nadruku reklamowego na przykład z logo lub nazwą Twoje firmy. W ten ułatwisz organizację pracy swoim pracownikom. Kalendarzami możesz także obdarować swoich partnerów zawodowych czy dostawców. Dzięki temu pokażesz, że zależy Ci na współpracy, a oprócz tego zwiększysz szansę na dotarcie do szerszego grona odbiorców. Pamiętaj, aby w tym przypadku pomyśleć o podarunku odpowiednio wcześniej – tak, by obdarowana osoba nie zdążyła jeszcze sama dokonać zakupu.

 

Kalendarze plakatowe B-1 dostępne są w formacie 670 × 980 mm i tworzy je jedna plansza, w której skład wchodzi wiele pięknych grafik przedstawiających m.in. krajobrazy, zwierzęta czy kobiety. Podczas produkcji zwraca się szczególną uwagę na wysoką rozdzielczość – najwyższa jakość i trwałość to podstawa firmowego kalendarza.

 

Polskie wydawnictwo TELEGRAPH wyróżnia się na tle konkurencji, oferując swoim klientom produkty o unikalnym designie, ale również te uniwersalne lub personalizowane. Oferta została dopracowana z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową producenta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!