Województwo pomorskie dysponuje zapleczem konferencyjnym zarówno obiekty w centrum Trójmiasta, jak i na jego obrzeżach. Dla wielu organizatorów idealnie zlokalizowane są te obiekty, które mają doskonały dostęp do dróg i kolei, a także są wystarczająco blisko centrum dużych miast, aby móc odpocząć po godzinach. Podobnie jak różne części Pomorza mają odrębną atmosferę, tak i Twój wybór pokoju może określić nastrój i atmosferę Twojej konferencji. Zaglądnij na stronę http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/ i przekonaj się, co polskie morze ma Tobie do zaoferowania.

Hotel Haffner****
Adres:
ul. Haffnera 59, Sopot
Numer kontaktowy:
58 550 99 99

Lokalizacja obiektu znajduje się w Sopocie obok piaszczystej plaży. Hotel zapewnia miejsce na oranizację dużych i małych spotkań biznesowych. Hotel Haffner to 8 nowoczesnych sal konferencyjnych oraz Business Lounge. Wspaniała atmosfera i doświadczony personel gwarantują konferencje i szkolenia na wysokim poziomie. Sukces Twojego spotkania biznesowego zależeć będzie także od sprzętu, na który składają się telewizory LCD, sprzęt multimedialny oraz system nagłośnienia. Największa sala konferencyjna może pomieścić jednocześnie 300 uczestników. Aby wszystko przebiegało sprawnie i najmniej stresująco, nad każdym spotkaniem czuwa Sales Manager. W ofercie hotelu od niedawna znajduje się także kompleksowa oferta działań teambuildingowych na terenie obiektu lub na hotelowej plaży. Hotel zapewnia wypoczynek w jednym ze 105 miejsc noclegowych (99 pokoi i 6 apartamentów). Ponadto można rozkoszować się w tutejszej strefie SPA lub kosztując smaki wyśmienitej kuchni w restauracji.

Hotel Beethoven
Adres:
ul. Beethovena 7, Gdańsk
Numer kontaktowy:
506 342 669

Lokalizacja Hotelu Beethoven pozwala na szybki dojazd do miasta Gdańsk, na plażę oraz do portu lotniczego Rębiechowo. Zaplecze konferencyjne obiektu składa się z jednej sali konferencyjnej o powierzchni 43m2, która ma pojemność do 45 osób. Pomieszczenie ma dostęp do dobrego światła, dodatkowo ściany są pokryte jasnymi kolorami. Sala posiada sprzęt najnowszej generacji, głównie sprzęt audiowizualny, przybory piśmiennicze oraz szybkie złącze WiFi. Istnieje możliwość wynajęcia usług gastronomicznych – hotel współpracuje z jednymi z najlepszych firm cateringowych. Ponadto na terenie hotelu znajdują się osoby wyspecjalizowane w przeprowadzaniu spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, którzy przeprowadzą zarówno organizację, jak i samo wydarzenie w komfortowy dla Ciebie sposób. Baza noclegowa Hotelu Beethoven składa się z 9 komfortowych pokoi dwuosobowych, 2 pokoi w standardzie Studio oraz z jednego apartamentu. Trójmiasto ma do zaoferowania wiele atrakcji, które umilą pobyt i zapełnią czas przerw oraz odpoczynek, m.in. wśród wielu plaż, historycznych miejsc, zwiedzając port i molo lub spacerując po centrum, odwiedzając okoliczne restauracje, a także wstępując na różne imprezy muzyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!