Wnętrze to przestrzeń, z którą kontakt mają nie tylko pracownicy, ale często również klienci marki. Odpowiednio zagospodarowana i stworzona z pomysłem przestrzeń z pewnością pozostaje w pamięci każdego z nich, co tworzy wizerunek marki i utrwala ją we wspomnieniach każdego z gości. Dotyczy to tak przestrzeni biurowych, jak również wnętrz, które efektywnie wykorzystywane są w budowaniu rozpoznawalności marki. 

Czym jest projekt Instagram friendly?

Projekt Instagram friendly to nic innego jak zaprojektowanie przestrzeni, która będzie przyjemna dla oka nie tylko w świecie rzeczywistym, ale również cyfrowym. Odkąd Instagram króluje na salonach i z powodzeniem wykorzystywany jest w promocji przedsiębiorstw związanych z branżą beauty, a także wielu innych, coraz więcej osób przywiązuje wagę do tego, by wnętrza firmy świetnie prezentowały się nie tylko “na żywo”, ale również na zdjęciach, które publikowane są w mediach społecznościowych. Projekt Instagram friendly to taki, który uwzględnia nie tylko odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, ale również buduje wizerunek marki poprzez jej odpowiedni wystrój. 

Minterior – stwórz instagramowy projekt wnętrza we współpracy z profesjonalistami!

Projektowanie przestrzeni przyjaznych fotografii (warto podkreślić, że często nieprofesjonalnej) jest wyzwaniem, którego podejmują się jedynie architekci z wieloletnim doświadczeniem lub specjalizujący się w tworzeniu tego typu przestrzeni. W dzisiejszych czasach, uwzględniając ostrość zdjęć wykonywanych nawet telefonem komórkowym, wnętrza muszą być nie tylko estetyczne, ale również odpowiednio oświetlone. Właśnie dlatego projekt Instagram friendly powinien być realizowany przy pomocy specjalistów, którzy nie tylko znają tajniki komunikacji i marketingu, ale również wiedzą, w jaki sposób stworzyć przestrzeń, która może być twarzą marki zarówno w sieci, jak i w świecie rzeczywistym. Sprawdź najświeższe realizacje biura Minterior i postaw na współpracę ze specjalistami. Stwórz instagramowy projekt wnętrza, do którego drzwi klienci będą otwierać z przyjemnością. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!