Dla tych, którzy szukają białej zimy, Zakopane z pewnością dostarczy od listopada do kwietnia pejzaże z pokrytymi śniegiem górami, przytulnymi domkami i kuligami wzdłuż przepięknych okoliczności przyrody.

Podziękujesz sobie za zaplanowanie kilkudniowej wizyty ze wszystkimi atrakcjami zimowej stolicy Polski – decydując się zwłaszcza na Zakopane kuligi, ale pamiętaj, aby spakować cieplejszą odzież i odpowiednie obuwie zimowe. Temperatury często spadają poniżej zera, co będzie wymagać ciepłego sprzętu, okularów przeciwsłonecznych i kremu przeciwsłonecznego.

Sezon zimowy w Zakopanem

Zakopane to śnieżna zimowa kraina pełna atrakcji, którymi może się cieszyć cała rodzina lub ekipa znajomych. Wyjdź na zewnątrz i zobacz lokalną przyrodę, ciesz się kuligiem lub wybierz się na stoki, aby doświadczyć jednych z najlepszych na świecie warunków do jazdy na nartach / snowboardzie!

Nie załapałeś się na wystarczająco dużo śniegu? Sprawdź trasy nordic walking – pomyśl o nartach biegowych, rakietach śnieżnych lub rowerze. Wybierz się na łyżwy na lokalnym lodowisku lub weź udział w lokalnym koncercie muzyki góralskiej.

Aby przeżyć niezapomniane zimowe wrażenia, zarezerwuj kulig w stylu vintage.

Magazyn piłkarskiKulig z przekąskami to świetna zabawa dla całej grupy, a kuligi z kolacją to najlepsza wycieczka – ale zarezerwuj wcześniej! Te kuligi szybko się wyprzedają, zwłaszcza w okresie świątecznym. Ubierz się w ciepłe warstwy, czapkę zimową, rękawiczki lub mitenki, okulary przeciwsłoneczne i odpowiednie obuwie zimowe. Nie zapomnij o aparacie i napojach alkoholowych, aby cieszyć się (jeśli chcesz), wraz z poczuciem przygody, rozpoczynając podróż saniami ciągniętymi przez konie, podróżując przez las. Przed przybyciem do miejsca docelowego podziwiaj malownicze zachody słońca, oświetlone ciepłym blaskiem pochodni, to wszystko pozwoli Ci cieszyć się rustykalnym luksusem w najlepszym wydaniu. Zrelaksuj się i ciesz się ogniskiem, gorącymi napojami, lekkimi przekąskami lub kolacją oraz ciepłym i przytulnym miejscem w karczmie, co pozwoli Ci przeżyć wyjątkowo magiczne wrażenia.

Zaplanuj swoją wycieczkę od a do zet

W Zakopanem nie brakuje możliwości zakwaterowania. Zatrzymując się niedaleko Krupówek – znajdziesz się w pobliżu większości sklepów, restauracji i galerii w odległości spaceru. Możesz też zdecydować się na resort u podnóża pasma górskiego, zakwaterowanie tutaj zapewni Ci bezpośredni dostęp do stoków i fantastycznych miejsc na après-ski. Po dniu spędzonym na stoku zjedź do karczm znajdujących się u podnóża górskiego kurortu, na ciepłe jedzenie, gorące napoje i muzykę na żywo, aby zakończyć wieczór w takim stylu. Zakopane oferuje bardziej wyluzowane otoczenie z lokalnymi piwami z beczki oraz jednymi z najlepszych frytek i przekąsek w okolicy.

Możesz delektować się ulubionym napojem i zrelaksować się, obserwując innych zjeżdżających ze stoków. Masz ochotę na grzane wino i przekąski? Niemal każda karczma w Zakopanem oferuje to wszystko oraz wygodną i przytulną atmosferę. Czas więc na przygodę!

Jakie są akcesoria do rolet zewnętrznych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!